крізь стрій ІЦВ претензії

Є багато видів страхування. У Великобританії, у нас є страхування автомобіля, страхування життя, медичне страхування – список можна продовжувати і продовжувати (і далі). Але є особливий вид страхування, яка була робить заголовки у Великобританії протягом деякого часу, одним з видів страхування, що мільйони людей, можливо, але не насправді потрібно, яким вони були платити за так як вони взяли в кредит, іпотека або кредитні картки з їх банку або фінансових послуг.

Це вид страхування, який повинен був захистити вас (як і все хороше страхове покриття робить), коли справи йдуть погано, криво або прямо катастрофічно – коли трапляється нещастя піднімає свою зловісну голову у вашому напрямку. Він відомий як Оплата страхового захисту (або PPI), політика, що проводиться банками та іншими постачальниками фінансових послуг для захисту своїх іпотечного кредиту і клієнти повинні вони страждають у фінансовому відношенні від втрати роботи або серйозно захворіти.

Якщо кредит або іпотека клієнт має право пред’явити претензії PPI політики, коли прийде час, все добре і добре – проте, банків і кредиторів була ідея, що PPI був блискучий спосіб обдурити довірчі клієнтів з насилу зароблені гроші, в , що виглядає навмисне зусилля, щоб не просто продати його людям, які можуть використовувати його, але і продавати його людям, яким це не потрібно і хто може бути відмовлено, якщо вони коли-небудь повинні вимагати на ньому.

Навіть Верховний Суд встановив, PPI, не вистачає погашення особливості і вважав надзвичайно несправедливим в більшості випадків. Незаперечні докази дозволили їм замовити недобросовісні банки, щоб почати платити назад гроші, які вони зібрали з вкрай неетично практику неправильною продажу PPI.

Банки спочатку не намагався сказати, немає, оскарження постанови, де вони відчували, що вони були різко лікувати, але безрезультатно, і станом на травень 2011 року вони виділені мільярди фунтів на додаток до гаком мільйонів клієнтів, які були неправильно продані PPI за останні десять років. Це вірно, мільйони людей були порушені й PPI претензій розстріляли через дах з великою кількістю заявників йдуть вперед, щоб повернути PPI страхування, який був досить підло (або помилково) продав на них.

Клієнт може стверджувати, що PPI був неправильно продані їм включати, коли всякий, продав їм кредиту:

“Не вдалося пояснити кредиту повністю і необхідність PPI
“Не пропонував чіткий вибір між кредитом з PPI або кредит без PPI.
“Звільнений медичної історії людини як несуттєві, чи дійсно вони мали право претендувати на політиці (раніше існуючого людини захворювання, безумовно, дуже актуальні, як з’ясовується).
“Led нічого не підозрює клієнта вважати, що PPI Довелося забезпечення кредиту або що це було попереднє умова при подачі заявки на кредит
“Використовується сумнівної тактики продажів -” Ваша родина буде страждати, якщо ви не будете приймати цю Кредит ”

Якщо ви були неправильно продані страхової виплати захисту, подача скарги PPI, звичайно, виправдано або самі по собі, через Службу фінансового омбудсмена (ФОС) або авторитетного управління претензій компанії (CMC).