кроків, щоб вибрати план Медігеп страхування

План Медігеп страхування додаткового плану по боротьбі з існуючим планом страхування Medicare. Медичну страховку, яка залишила без нагляду з планами Medicare покриває Медігеп плани страхування. Тому, користуючись іншої страхової план влаштувати найкраще надання лікування в кращій гаманця дружні стані. Є всього 14 планів доступні для вибору, з цих планів, всі ці плани не доступні у всіх штатах США.

У план Medicare і план Б є деякі франшизи, положення про доплат, які включають деякі з кишені витрати шляхом, а також включив coinsurances. Це ті прогалини, які плани Медігеп страхування, як правило, звертаються за розширення медичного страхування для власників Medicare політики. Період відкритої реєстрації в план Медігеп страхування перших шести місяців після прийняття реєстрації з планами медичного страхування Medicare, в той час як політика Медігеп страхування береться за цей час, тест скринінгу права формальності можна опустити. Після цього періоду реєстрації отримує більш, скринінг-тест, а також вікові критерії не можуть бути екрановані.

Одним з важливих кроків для прийняття Медігеп план страхування є порівняння різних пропозицій від різних постачальників послуг страхування. Порівняння виконується двома способами: в першу чергу це вимагає порівняння між планами судити і переконатися, найбільш відповідне план, а потім наступний процес є порівняння між різними ставки страхових внесків на конкретні плани, що надаються різними постачальниками послуг. Планує охоплює різні фактори ризику; з цих планів є основний план і B План охоплює всі покриття плюс Medicare Part B франшиза, додатково. Всі Медігеп плани охоплюють іноземних поїздок, за винятком надзвичайних ситуацій, В і К; Крім того, всі плани передбачають співстрахування засіб для профілактики. При виборі плану зі всього спектру Медігеп плани, ці фактори повинні бути розглянуті з відкритою душею. Справді, всебічного аналізу в одному з важливих кроків для вибору підходящого плану страхування Медігеп.

Одним з основних вирішальних факторів для вибору Medigap політика корелює новий план Medigap відповідно до існуючої політикою Medicare. Для співвіднесення і на політику, на одній платформі важливо, що страхувальник повинен розуміти кожну деталь про цей план охоплення і лазівки, де план буде перестали захисту страхувальників. Новий план страхування Медігеп повинні бути обрані у відповідності з існуючим планом охоплення і оптимальне представлення покриття може бути обрано по його особистий і соціальний профіль. Наприклад, ті, хто не регулярно виїжджають за кордон, то їм не потрібно платити додаткову премію, пов’язаних зі здоров’ям під час надзвичайних зовнішньополітичного курсу подорожей.

Давайте поглянемо на вирішальних кроків для вибору Медігеп плану.

1. Визначення та ідентифікацію природи додаткове освітлення

2. Оцінка придатності індивідуальний план Medigap відповідно до існуючої політикою Medicare

3. Пошук активних планів страхування Медігеп проживають в області заявника

4. Звернення в будь-якій кількості 2-3 компанії, які надають Медігеп політики

5. Після оцінки плюсів і мінусів необхідно придбати політики.