кроки щодо купівлі автомобіля

Для першого часу власник автомобіля, отриманні авто страхування в Індії може стати справжньою проблемою, якщо у вас немає доступу до правильними даними. При купівлі автомобіля, як правило, нелегко, вибираючи кращий постачальник страхування і навіть потребував захисту ні. Так от наш автострахування керівництва, які зроблять ваше життя легше.

Перший крок у купівлі автомобіля

Коли ви купуєте страховий поліс для вашого автомобіля, ви насправді платять страхові компанії несуть фінансові ризики ви несете під час водіння автомобіля. Говорячи простою мовою, якщо автомобіль потрапляє в аварію, або вкрадений або пошкоджений, страхові компанії будуть платити за збитки, які ви понесете. Тим не менш, він буде покладатися на вид страхового покриття ви придбали і сценарії, які вона охоплює.

Порівняння планів страхування автомобіля

Перед тим, як зробити вирішальний крок і підписатися на страховий поліс, важливо зрозуміти, що варіанти:

1.third партії автострахування

Така політика, зокрема, спрямованих на захист всіх третіх осіб, які можуть бути поранений в автокатастрофі з вашим автомобілем і підзвітності за вами. Страхування авто учаснику необхідно в Індії відповідно до Закону автотранспорту.

По суті, ваш страховий план вимагає включити збиток, заподіяний третім особам, навіть якщо вона не покриває збитки, які можуть виникнути. Хоча, третій Автострахування партії в Індії не поширюється на нещасні випадки крадіжки або там, де жодна третя сторона не бере участь.

2.comprehensive Автострахування

Цей тип автомобіля страховий поліс має більш широку можливість, тому що вона забезпечує адекватний захист від майже всі випадки життя. Вони включають в себе страхування цивільної відповідальності, збитків, крадіжки, пошкоджень і поранень. Спираючись на вашу страхову компанію, ви можете також вибрати з величезного ряд спеціальних привілеїв для просунутих охоплення.

Для більшості автовласників, отримати всеосяжну Автострахування є очевидним вибором. Однак, якщо ваша машина занадто стара, ваша мета була б набагато краще обслуговуються третіми Автострахування партії. Таким чином, ви можете усунути вищі страхові внески всеосяжний охоплення, а також ще убезпечити себе від деяких видів випадковостей.

Поради, щоб отримати собі найкращою політикою страхування автомобілів в Індії

* Перегляд веб-сайтів для належного безкоштовні котирування страхування і навіть надійні оцінки плану на основі ставок і пільг.

* Знайти плану страхування від великої колекції кращі за рейтингом страхових компаній.

* Заповніть просту форму з вашими даними, а також завантажити його на свій кращий страхової компанії. Купити авто страхування план на ваш вибір, платити низьку премії і отримати найкращі риси.

Взагалі інтернет-портали страхування автомобіля на 100% точні і навіть надійніше.

Коли ваш страховик відмовляється платити

* Багато страхові компанії відмовляються платити за непрямі втрати для автомобіля – нормального зносу; електричні або навіть механічні поломки, пошкодження або втрати, і так далі.

* Коли ви використовуєте ваш автомобіль без урахування її обмеження

* Якщо автомобіль управляється кимось іншим, ніж правовласник

* Ваша страхова компанія буде також відкидаємо твердження, якщо ваш автомобіль пошкоджений через ядерну небезпеку, збиток від війни або навіть просто водіння в нетверезому вигляді.

Хоча ми постаралися надати вам стільки інформації, скільки можливо, вам потрібно придбати додаткову інформацію від вашого авто представника страхової компанії і навіть онлайн експерт страхування.