кроки для подачі претензій автострахування

Понад 220 мільйонів автомобілів забивають дороги Америки сьогодні, природно, що і призвело до аварії, аварії може бути найменш приємне моменти життя, вони більш інциденту, ноу 8 кроків до подачі ви автострахування претензії.

1. Зрозумійте свою політику: найбільш важливим кроком є ​​ви повинні знати про ваш авто страхування, перш ніж іти на виплату відшкодування. Зрозумійте свою політику до втрати, читайте страхового поліса уважно і, якщо у Вас виникли питання зателефонуйте своєму агенту або компанії, щоб очистити ваші сумніви на тому, що повинні бути включені в ваш страховий поліс, зрозуміти процедуру подачі претензії по гарантії.

2. Екстрена медична допомога: Перевірте, якщо хтось потребує медичної допомоги для великих або незначні травми, телефонуйте 911, якщо хтось був небезпечним для життя травм не уникнути дрібних травм зверніться до сімейного лікаря або кидайтеся в будь-яку лікарню для лікування, пам’ятайте незначні травми може бути основними тривалі травми.

3. Обмінюватися інформацією: Запам’ятати для обміну інформацією, коли ваш залучені в аварію, обміну номерний знак, контактну інформацію та інформацію авто страхування, якщо водій буде мати страховий картки ідентифікації з ним, що дозволяє легко отримати більшу частину інформації, а також забезпечити згадати вище інформацію інша сторона, що бере участь в аварію.

4. Шукайте свідків: хто готовий сказати, що вони бачили на місці події, отримати контактну інформацію та телефонні номери у разі їх рахунок аварії необхідно.

5. Файлів і повідомлень про аварії: Файловий звіт про аварію, і зв’язуватися з місцевими правоохоронними органами в аварію доповідь, підготовлена. У разі, якщо правоохоронних органів не в готелі в районі до місця аварії ви можете знайти докладні інструкції з звіти про аварії у всіх поліцейських відомств.

6. Зв’яжіться з вашим авто страхової компанії: як можна швидше і повідомити їх про нещасний випадок. Страховий регулятор розгляне звіт про аварію, щоб визначити, хто викликав аварію. Якщо аварія була не ваша вина, ви можете мати або вашої страхової компанії або страхової компанії на вини водія впоратися з ремонтом або заміною вашого автомобіля. Якщо ви використовуєте інший компанії водія, ви не будете мати претензій на Ваш автомобіль політики і вам не доведеться платити франшизи.

7. Є збитку вирішуються, як за винятком: запам’ятати не звільняють вашої страхової компанії від відповідальності, поки ваш, більш не не задоволені врегулювання збитків

8. думають про наступні розрахунків факторів:

* Тілесні ушкодження: Ви можете попросити для грошових розрахунків за шкоду, заподіяну відповідальної сторони, деякі травми може знадобитися кілька днів, щоб стати очевидним
* Втрати: страховий регулятор буде оцінити збиток і страхова компанія несе відповідальність за оплату розумній вартості ремонту Вашого автомобіля
* Оцінка застереженням: Більшість полісів автострахування включати оцінку статті, які можуть бути використані, щоб допомогти врегулювати суперечки про фізичних вимог про відшкодування збитку між вами і вашої страхової компанії.