кров’янисті виділення пошкоджених повінню автомобілів

Якщо у вас є автомобіль захоплений повінь, ви могли б думати, коли вона стане сухою то воно просто буде доставлений в смітнику. Ну, подумайте ще раз.

Вам не потрібно спеціальної освіти деяких визнання автомобіля постраждалих від повені. Якщо автомобіль зупинився на сонці і його двері були закриті, його інтер’єр буде мати сильне цвілого запаху. Небажаному аромати з’являються головним чином через вологість навантажених додаток килима. До Carped не буде видалений і ретельно промивали, ви не позбутися цього цвілого запаху.

У всякому разі, не всі з пошкоджених повінню автомобілів показати свою справжню природу тільки аромат. Нечистих на руку ділків авто, безсумнівно, постараються замаскувати запахи, викликаної впливом води з “свіже гірське повітря” запах і дезодорантів. Якщо ви помітили щось подібне, попередження дзвони повинні дзвонити у вашій голові – тому ви повинні шукати інші ознаки збитку від повеней.

Іноді пошкоджені транспортні засоби склали на машині страхових компаній, проданих через аукціони автоматичного порятунку, відправлені сотні кілометрів, і “відремонтувати” дилерами. Тоді вони готові для перепродажу. На щастя, ви можете впевнено уникнути автомобілів постраждали від повені і численних проблем, які чекають вас під капюшонами цих автомобілів. І це, якщо ви знаєте, які проблеми потрібно шукати.

Неминучі проблеми з пошкоджених повінню автомобілів

Автомобіль пошкоджений в повінь не завжди виявлення його дефектів негайно. Коліс і гальм, двигуна і трансмісії ушкодження можуть розвиватися лише кілька тижнів після покупки цього “нового” автомобіля.

Якщо автомобіль був повністю занурений, це мудро, щоб навіть не дивитися на нього. Це могло бути в піщаній воді, порівняно без ворсинок водопровідна або каналізаційна вода. Довгострокові проблеми будуть обрізати, якщо вода просочилася або в передачі або двигуна. Наприклад, якщо вода принесла піску всередині двигуна, видувних та пропуски запалювання прокладки може бути просто за рогом.

Крім того, занурених транспортних засобів часто розвиваються проблеми з електрикою.

Ви також могли б захворіти під час водіння автомобіля, який був занурений в каналізаційні води. Високі рівні бактерій вірогідні, якщо дилер не зняв килим оббивка і дезінфікувати інтер’єру.

Чи всі з них бути погано?

Не всі із затоплених автомобілів ізгої. Ви все ще могли отримати якісний автомобіль, якщо він був ретельно очищені і відновлені коректно. Вона включає в себе: видалення доповнення килима і його заміну; салону автомобіля, в тому числі місць, видалення; автомобіль дезінфекції; електричних з’єднань змазка, очищення килимів і при цьому сидінні піни, а заміна будь корозії компоненти і дроти.

У будь-якому випадку, ви хочете бути впевнені, що автомобіль був правильно відремонтовані. Перед покупкою авто, які можуть поховати вас в проблеми, ви повинні прийняти ваш автомобіль на передпродажний огляд до хороших механіком.

У кінцевому рахунку, ви могли б заплатити за авто історії, якщо ви все ще підозріло чи ні автомобіля, який ви думаєте про покупку дійсно була затоплена. Не забувайте, що, якщо автомобіль був офіційно склала підприємством страхування автомобіля, його назву продемонструє вам, що це було під час повені тільки.