критичного захворювання та невиліковної хвороби є не одного і того ж – знати, що ваш просять

Перш за все, просто щоб прояснити, критичне охоплює хвороба не страхування життя, страхування життя не виплачуватиме на частоту критичних захворювань. Крім того, Термінал хвороби, як правило, включені в політику і повністю відрізняється від критичного захворювання також, тобто критичних і кришкою роз’ємів, безумовно, не те ж саме.

Критичні охоплює хвороба є набагато більш широкі рівень покриття, і статистика показує, що 1 з 5 чоловіків і 1 з 6 жінок, як правило, терпіти критичних захворювань перед виходом на пенсію етапі їхнього життя.

Кришка Термінал хвороби не можуть бути продані в якості єдиної політики, але завжди в поєднанні з іншими політиками, як правило, чим бути страхування життя або навіть в межах критичних полісу. Фізичні особи можуть пред’являти претензії в рамках Кришка хвороби, якщо вони з діагнозом хвороба, яка GP підтверджує, що ви, як очікується, помирають протягом 12 місяців.

Простий приклад буде вважати, що, якщо у вас був серцевий напад або втратили свій вигляд в деякому роді, ви все ще в змозі жити протягом багатьох років, таким чином, ваше життя не могла бути передбачена по суті. Тому, хоча ви, можливо, доведеться відмовитися від своїх щоденних занять, ви не могли претендувати під страхуванням життя і політики невиліковної хвороби. Це де критичне охоплює хвороба збувається. Як ви, як очікується, живуть довше, ніж 12 місяців, критичного захворювання та страхування життя буде охоплювати вас протягом багатьох років поспіль. Він виплачує великі одноразові миттєво після того як ви з діагнозом одного з довгого списку критичних захворювань, які описані, таких як рак, розсіяний склероз, хронічні захворювання і серцеві напади і так далі.

Пошук кращих критичних страхування життя хворобою;

Плата критичного захворювання може значно варіюватися між страховиком і певні фактори навколо стану застрахованої особи. Таким чином, її життєво важливим порівняти ціни на кришку і критичних захворювань, але і, критичних захворювань страхування життя може бути дуже складним в кращому випадку, так що відповідні дослідження, терпіння потрібно, щоб звук вибір.

Conversley, мають інтернетом дозволяє виконувати велику частину роботи на відпочинок з власного будинку і брокерів онлайн вибрали бізнес, як ClickLife, щоб забезпечити ціни та сервіс порівняння політики.

ClickLife зробить велику частину роботи за вас, автоматично зв’язатися з їх верхній панелі страховиків Великобританії, щоб знайти найкращий можливий цитати з яких потім вони зателефонують вам представити і порівняти лапки.

Кращі поради з посиланням на збирання страхування життя і критичних захворювань;

1. Ви можете приєднатися до вашого життя страховий поліс з критичним полісу для потенційно без будь-яких додаткових витрат, таким чином, означає, що ви фактично отримуєте додаткову кришку життя без додаткової оплати.

2. Отримання двох окремих політиків “, а не спільної політики можуть виробити кілька більш дорогим, проте, якщо член (чоловіка) отримує критичного захворювання і політика спільних, політика автоматично припиняється, залишаючи іншу (дружина) незастрахованих.

3. Збільшуючи обкладинці вашого критичного захворювання та страхування життя, ви можете також отримати іпотеку покриті, яка пропонує абсолютно новий рівень фінансової безпеки.

4. Якщо ви отримали критичну цитуючи життя хворобою, яка розроблена, щоб дороги, дізнатися про розцінки бути адаптовані до вашого бюджету.

Там ви маєте його, відкриту інформацію з’ясуємо деякі прості помилкові враження про страхування і страховий критичних захворювань.