критичних премій хвороби рости, як вижити більше пацієнтів

Премії за Критичні охоплює хвороба (CIC) стрімко збільшуються у зв’язку із зростанням числа претензій і заклопотаність з приводу медичних досягнень у майбутньому. Після постановки діагнозу небезпечної для життя хвороби, CIC платить вам обкладаються податком суми одноразової, яка буде підтримувати вас у фінансовому відношенні, якщо ви не ходите на роботу через хворобу.

Два великих страхових компаній буде збільшувати вартість описані трохи нижче. Преміум юридичного та загального збільшиться на 20 до 25 відсотків, а у Swiss Life на 20 відсотків. Це збільшення мало в порівнянні з 50 відсотків введених Друзі резервного та BUPA і 60 відсотків оголошеного Norwich Union і шотландських справедливим. Ліверпуль Вікторія все ще враховуючи те, що збільшення вони введуть в наступному місяці.

Ринок страхових послуг в сум’ятті, як досягнення в галузі медичних наук допомагають пацієнтам пережити хвороби, яка була б термінал тільки 10 років тому. Ефект цього кардинальні зміни в галузі медичного страхування є те, що претензії по страхуванню життя в той час як зниження проводити платежі на критичних захворювань політику бачили різке зростання. Отже, вартість страхування життя падає, в той час, що критично охоплює хвороба швидко зростає.

У спробі зменшити різке зростання премій, Асоціація британських страховиків вніс зміни в умови, при яких покриття надається для раку ниць і проблеми з серцем.

Багато страждають тепер знаходять, що раннє виявлення цих умов призводить до збільшення тривалості життя. Умови, за яких політика CIC виплатити переоцінюються. Ця розробка допоможе знизити кількість претензій і, отже, уповільнює швидкість, з якою внески збільшуються. (Наприклад, критичне охоплює хвороба не платитиме за рак шкіри, якщо вона не є інвазивним)

Кевін Карр LifeSearch Брокер каже, що критичні політику хвороба в даний час охоплюють умови, які легше виявити і лікувати. Претензії тому вирішується для що не загрожують життю стану, який не є метою цієї політики.
Огляд умов багато політиків, швидше за все, в майбутньому. CIC для лікування діабету в даний час видалені Swiss Life, яка залишає BUPA як єдиного страховика, який включає в себе цей стан.

Reviewable політики в даний час пропонують все більше число страховиків. Хвороби і премії покрита ця політика переглядається кожні п’ять років. Типовий CIC є гарантованим політики, яка проходить протягом обумовленого ряду років. Премії залишаються тими ж у той час як кришка є чинною, яка зазвичай є термін їх іпотеки. Однак цей тип покриття стає все більш дорогим.

Директор групи незалежного фінансового радника поділу Ліверпуль Вікторії, жито Міллс каже, що ви повинні платити за підтвердження того, що політика пропонує гарантований. Він додає, що люди з більшою ймовірністю вибрати поновлюваних, а не гарантований політика як збільшення вартості розширюється. У той час як юридичного та загального збільшення це CIC вона також запускає перегляду політики таким чином даючи клієнтам можливість вибору. Skandia відкликав це гарантовано CIC, в той час як шотландський вдів тільки пропонуємо переглянуті кришку.

Зрозуміло, що ціни переглянуті юридичного та загального буде приблизно на 15% нижче, ніж гарантований кришку. Якщо у вас є гарантований CIC він не може бути змінений, щоб включити нові визначення хвороб.

Карр з LifeSearch вважає, що хоча премій по перегляду політики, може бути, дешевше клієнтів воліли б мати гарантований політики. Він припускає, що, якщо ви вже не маєте кришку було б розумним прийняти його зараз, поки подальші зміни будуть оголошені.