критичних захворювань страхові поліси, чому ви повинні купити

Ніхто не хоче думати про те, що їх життя були б, якби вони були діагностовані з серйозними захворюваннями, але з досягненнями в області медицини шанси на виживання серйозне захворювання досить добре. Але під час лікування Ви можете отримати серйозну фінансові труднощі, які можуть призвести до втрати все у вас є. Не було б чудово, якби існував спосіб, щоб покрити всі свої рахунки, щоб ви могли зосередитися на відновленні, а тепер є просто продовжуйте читати, щоб побачити переваги критичного поліса страхування хвороби.

Це один з кращих нових продуктів, доступних сьогодні в страховому бізнесі. Критичні страховий поліс хвороба прискореного поліс страхування життя, в якій, якщо ви з діагнозом будь-яких критичних захворювань, таких як рак, інсульт, інфаркт і цілий список інших умовах ви б бути виданий чек на суму, які приносять користь. Ви могли б використовувати гроші, щоб покрити ваші медичні франшиз страхування і доплати, платити за експериментальні процедури не покриваються медичною страховкою, надати Вам і Вашій родині готівкою для побутових рахунків, автомобільні платежі та виплати по кредиту. Допомога на додаток втратила доходи від втрати часу на роботі або просто взяти відпустку для відновлення. Як ви можете бачити ви можете використовувати в інтересах, як вважаєте за потрібне.

Так, наприклад, якщо ви були б діагностовані з нирковою недостатністю лікарем, і ви проводили політику по forceof $ 100,000 то відразу після завершення діагноз ви отримаєте чек на $ 100 000, без жодних умов. Якщо, однак, ви повинні були бути розміщені в будинку престарілих сума допомоги буде тільки 75%, в яких ви б тоді Отримувати вигоду суму $ 75000 виплачується вам після розміщення в будинку престарілих. Різні умови оплати різних кількостях, але більшість платити 100%, що рак, інфаркт, інсульт, операції шунтування, ниркова недостатність, головний орган Транс завод, кома, параліч і сліпота всі платимо 100% під більшість перевізників плани. інші умови за зниженою посібників з догляду домашнього ув’язнення, доброякісні пухлини головного мозку, хвороба Альцгеймера, ВІЛ-інфекції від переливання крові, хвороба Паркінсона, Хірургія аорти Щеплені, заміна клапанів серця і коронарної ангіопластики.

ОТРИМУВАТИ ці гроші дуже важливо, щоб оплатити рахунки і витрати на проживання. Більше 60% банкрутств, викликаних хворобою в сім’ї і це допомогло б прихистити вас від такої ситуації. За допомогою цього покриття ви були б захищені від потенційного фінансового краху в той час як ви намагаєтеся відновити. Подивіться, як інвестиції в ваше майбутнє, а не просто ще один страховий поліс.

На додаток до покриття Ви можете додати декілька вершників його для посилення його переваги для Вас. Один з кращих гонщиків є повернення вершника премії, в яких наприкінці термін дії страхового поліса ви отримаєте назад всі гроші, сплачені в політиці однією сумою за умови, що ви ніколи не подати позов. Інший гарний вершник відмова від премії, яка робить ваші платежі для вас, якщо ви коли-небудь відключені. Ви також можете додати випадкового вершника смерті політика, яка б потім зробити його подвоїти, як поліси страхування життя, якщо ви коли-небудь були померти випадково.

Так що якщо ви думаєте про покупку деяких більш високий рівень захисту по страхуванню життя ви дійсно повинні розглянути план критичних хвороб, було б дуже мудрим інвестицій для вас і вашої родини захисту.