критичних захворювань кришка-тому, що його не тільки медичні витрати

Погана новина полягає в тому, що Індія прогнозами, матиме найвищий рівень серця, діабет і гіпертонія захворювань до 2020 року. У той же час захворюваність на рак також за прогнозами, виросте приблизно на 20% в Індії до 2020 року. Доброю новиною є те, що рівень смертності унаслідок цих захворювань знаходяться на шляху вниз. Це означає, що з розвитком в області медицини, більш високий відсоток постраждалих людей зможе боротися з цими захворюваннями і вижити.

Частина ресурсів, необхідних миритися ця боротьба може виходити від госпіталізації витрат, що покриваються відповідно до плану медичного страхування. Але сам характер деяких з цих важливих результатів захворювань в медичних витратах, які є занадто високими і можуть призвести до виснаження ваших заощаджень значно. Деякі можуть навіть вимагати істотних змін способу життя, продовження лікування госпіталізація пост протягом багатьох років і / або відіб’ється на майбутніх доходах здібності людини і потенціал. Різні дослідження показують, що кожна четверта жінка і кожен п’ятий чоловік страждають від серйозних захворювань, таких як рак або хвороби серця, до їх пенсійного віку. Такі зменшеною або відсутністю доходів може призвести до додатковим фінансовим тягарем і тривоги.

Що таке критичне охоплює хвороба?

Критичні захворювання або те, що спочатку був відомий як страшний кришка захворювання є страховим, який платить допомогу з діагностики деяких певних критичних захворювань. Захворювання підпадають під такі плани варіюються від однієї компанії до іншої, але більшість плани охоплюють захворювань, таких як серцеві напади, рак, операції обходу, ниркова недостатність, трансплантація органів, і т.д. кілька склероз Ці плани відрізняються від ваших звичайних політики медичного страхування:

* Планів медичного страхування покриє Ваші госпіталізації та медичні витрати у зв’язку з якою-небудь хвороби або нещасного випадку. З іншого боку, критичні плани хвороба охоплює тільки захворювань вказаний як частину контракту.
* Обидва медичного страхування, а також критичні плани хвороби купується на певний страхової суми (максимальної допомоги, що виплачується страхової компанії) і, як правило, продаються протягом одного року і мають бути відновлені з кожним роком.
* У разі медичного страхування, ви будете покриті для будь-якого медичного лікування або госпіталізації витрати, якщо вони знаходяться в межах вашої страхової суми межі і політика може тривати протягом решти року із зменшеною кришкою (страхової суми за вирахуванням витрат стверджував, ). З іншого боку, ваші критичні захворювання будуть платити вам всю суму Гарантована одноразова будь-якого із зазначених захворювань діагностується і політика припиняється. Ви тоді вільні використовувати цю суму відповідно до вашим фінансовим потребам, які можуть бути набагато більше, ніж тих, хто тільки пов’язані з госпіталізацією.

Чому це має сенс купувати критичних захворювань на додаток до поліс страхування здоров’я?

Витрати, пов’язані з серйозними і небезпечними для життя захворюваннями не тільки обмежується госпіталізації. Там може бути фінансових потреб, пов’язаних зі змінами способу життя необхідно, продовжували лікування повідомленням госпіталізації, а також зниження або втрата регулярного доходу. Поліси страхування здоров’я в першу чергу покриття медичних витрат та госпіталізації тільки і зазвичай не покриває витрати повідомленням госпіталізації після певної кількості днів. Оскільки допомога по Критична полісу виплачується як одноразової суми, це дає вам можливість гнучко управляти цим додатковим вимогам, не маючи своїх заощаджень значно виснажені.

Краще сполучення, насправді було б купити поліс страхування здоров’я і поповнити його з критичним плану хвороби. Це допоможе Вам задовольнити Ваші витрати госпіталізації для критичних захворювань або навіть інших захворювань / аварій, політика в галузі охорони здоров’я і може надати вам значиму фінансовий захист вам може знадобитися у разі критичного захворювання.

Важливо, однак, щоб переконатися, що ви приймаєте достатню кількість кришку маючи на увазі зростання цін на охорону здоров’я. Сума покриття повинна бути не тільки значущим достатньо, щоб забезпечити розумну фінансову допомогу, коли це необхідно найбільше, але також повинні бути доступні за ціною. Ви можете прочитати наш блог на ранніх ключових факторів, які слід мати на увазі при купівлі медичного страхування.