критичних захворювань кришка-прискоренням вигоду проти автономний вершника користь

Критичні страхування хвороби можуть з’являтися в різних формах. Давайте поглянемо на прискорення вигоди й автономні вершника вигоди.

Прискорення вигода
Прискорення вигода може бути в більшості страхового випадку житті пов’язана критичних захворювань. Цей тип політики може присудити повному або частину загальної страхової суми у разі критичного захворювання відбувається. Критична сума хвороби застрахованої може потім бути виплачені як неоподатковуваних одноразові. Значення критичної допомогу з хвороби може бути дано як частина життя страхової суми. Це звичайно може бути всю суму життя застраховане або близько 50 відсотків, але будь-який інший швидкості може бути встановлений на початку політики. Коли сума була виплачена у зв’язку з критичною хвороби, загальна сума може бути зменшена на суму, виплачену. Насправді, ставки страхових внесків може також зменшити.

У зв’язку з цим, можуть бути інші смаки прискорення переваги. Це може сильно залежати від страхових компаній, і як вони розробляють свої продукти. Наприклад, там може бути полісів страхування життя, які можуть автоматично включати критичне охоплює хвороба. Інші конструкції продукт може мати критичне охоплює хвороба об’єднані в житті вершника під основною політики. Таким чином, у разі критичного захворювання, передоплата може бути зроблено на життя гонщика і основний політики можуть зберігатися на постійній основі. Наприклад пожертвувань політики в поєднанні з життям і критичне вершника хвороби. Якщо критичні захворювання відбуваються, сума може бути виплачена на життя в той час як вершник пожертвувань політика може залишатися в силі.

Автономний вершника користь
Автономні вершника вигода може забезпечити вигоду або одноразово у разі критичного захворювання відбувається. На відміну від прискорення користь, страхова сума на головній політики може бути залишено без змін. Вона також може бути можливим отримувати критичної виплата хвороба в 4:57 частинами. Для цього кришку, застрахована особа може знадобитися щоб залишитися в живих протягом короткого періоду часу. Це можна назвати періоду виживання і час очікування може становити близько двох тижнів, після чого критичних користь хвороби можуть бути надані.

Більше того, критичні продукції охоплює хвороба все ще може бути запропонована в якості передоплати вигоду у всьому світі в даний час. Особливо критичне охоплює хвороба можуть бути з’єднані з життям, строк або фонду страхування. Хвороби, які критично страхування хвороби охоплює може бути найбільш поширених причин смерті. Таким чином, ідея передоплата може означати, що вона є однією з форм пільг, які можуть бути сплачені в пізніший момент. Ще одна перевага передоплати може бути, що в той час як оплата проводиться за рахунок критичного захворювання основний політики може бути зменшена на таку ж величину. Це може бути важливо у відношенні з фонд або весь політики життя, де достатня кількість коштів може залишатися, поки тривалість політики. Наприклад, якщо половина від загальної суми за страхування життя не виплачується, застрахована особа може як і раніше є страхування життя після критичного претензії хвороби є платною.

Передоплата тому може бути розумним вибором, мати на критичне охоплює хвороба. Складність критичної охоплює хвороба може зажадати багато уваги особливо якщо ви збираєтеся бути в перший раз покупець.