критичним особистих питань захисту – якість страхового покриття

Перш за все – якість вашої політики захисту.

Захист – політика умов мінне поле

Давайте використаємо приклад. Доктор Cureall, сімейна людина з великим іпотечним, вирішив, що настав час він розібрався його вимоги захисту.

Він хоче знати, які типи захисту є, і наближається до нас звернутися за порадою.

Ми пояснюємо, існує 3 види покриття:

• захисту життя, виплатити одноразово або доходу за певний період часу, якщо ви помрете

• Захист критичної хвороби, одноразово виплачується, якщо у вас є вказані хвороби або повністю недієздатним

• безперервне страхування здоров’я, доходів, виплачуваних вашого звичайного пенсійного віку (або коли ви хворі), якщо ви не можете працювати за станом здоров’я

Доктор Cureall вирішує, що він хотів би, щоб охопити всі можливі ситуації (Наступний бюлетень пояснює, чому це хороша ідея). Кришка пов’язаний з іпотечним буде зниження вигоди (у нього є погашення іпотечного кредиту), у той час як на користь сімейного доходу буде індексуватися з урахуванням інфляції. Метою тут є погашення іпотеки і залишити достатньо для його дружини і дітей, щоб продовжити своє життя без фінансових турбот.

Отже, давайте поглянемо на кожний тип захисту:

страхування життя

Це найпростіший тип покриття для розуміння. Він виплачує одноразову про смерть і зазвичай політику, щоб купити найдешевший Cureall `и можете знайти. Вони можуть хотіти гарантованої премії, що означає, що страхова компанія не буде збільшувати свої майбутні внески, якщо вони виплачують багато претензій і повинні збільшити свої премії до compansate для цього. В якості альтернативи перегляду премій.

По-друге, і це найголовніше, політика повинна бути написана під довіра для бенефіціарів. Це означає, що будь-які грошові кошти не є частиною нерухомості місіс Cureall `и, і тому не посилювати будь-якого питання податку на спадщину, але все ж забезпечення Cureall` и отримають свої гроші (потенційно економлячи тисячі фунтів податок на спадщину).

З нашого досвіду, більшість політику страхування життя не написано під довіри.

критичних захворювань

Цей тип захисту стає все більш популярним в останні кілька років, зокрема, з метою погашення боргу. Це часто сприймається в поєднанні з доходами захисту (PHI).

Так як ця форма захисту залежить від ряду умов покриті та їх формулювання, може бути велика різниця між компаніями.

Давайте розглянемо декілька прикладів:

Серцеві напади складають великий відсоток претензій. Багато компанії наполягають на тому, справжній «типовою болю в грудях” для них, щоб виплатити серед інших критеріїв. Тим не менш, невелика частина компаній не передбачають цього і може бути більш привабливим.

Всього Постійне інвалідність розглядається як “охоплює всі”, якщо умова не потрапляють в певну хворобу, вказаним у полісі умовах. Так що якщо доктор Cureall не може працювати, то ми могли б припустити, що він буде покрита. Може бути, але не завжди. Багато компаній вказують у своїх визначеннях окупації, які заявник повинен повернутися до роботи, якщо вони ‘підходять’ на іншу роботу або навіть гірше може виконати “будь-який” тип роботи. Не дуже обнадіює, якщо ви знайдете у вас є такого роду план, як лікаря або стоматолога. Де це можливо, ви повинні переконатися, що план має «свій» окупації визначенням (яке зазвичай не може коштувати вам більше грошей).

безперервне страхування здоров’я

Це є важливою частиною захисту. У той час як тисячі фунтів були виплачені в претензіях на протязі багатьох років, ви дійсно повинні знати про підводні камені:

• Власні окупації не вказано • класифікації занять збільшується премій набагато вищий рівень • Винятки, такі як психічні захворювання • Ні “відмова від премії” не означає, що ви все ще платите ваші премії на отримання відшкодування • Премії не гарантовано, тобто вони є вразливими до • збільшення поганий вибір періодів відстрочки (коли дохід починає виплачувати) • Відсутність можливості індексованих страхування для забезпечення захисту від впливу інфляції

Цікаво відзначити, що з топ-14 компаній, які були б конкурентоспроможними ціни для даного типу покриття обговорювали, ми, як правило, використовують тільки 2, тому що проблем з якістю!

фінансові нижньої лінії рад

Цілком імовірно, ви купили одну або кілька політик захисту.

Нам часто здивовані тим, скільки лікарі та стоматологи проводять політику з дрібними літерами НЕ працювати на свою користь. Ми закликаємо вас, щоб перевірити ваші документи політики і переконайтеся, що ви не платите за те, що не може заплатити в будь-якому випадку. За життя політикою ми зазвичай говоримо про тисячі фунтів, тому не ставте його!

Copyright (C) 2006 променів принца