критичний момент рішення

Результати дослідження ЄС тільки що був звільнений. Вони можуть залишити вас почуття трохи непросто щодо ваших планах на майбутнє. Лякає те, що вони показують, що для людини, що живе у Великобританії, середнього здорової ряду років вони можуть прожити близько 61. (61,5, якщо бути точним). Жінки вийшли трохи гірше в ставках здорового році, з очікуванням 60,9. Очікувана тривалість життя для людини 76,2 року, в той час як жінка Великобританії може прожити, поки вони не майже 81.

Найкраще місце, що він народився і виріс, виявляється, Італії, якщо ви говорите здорових років, і ви звернули коротку соломинку, якщо вам пощастило приїхати з Фінляндії. Тут, у Великобританії ми входимо нижче Італії, Іспанії, Німеччини, Польщі та Нідерландів, наскільки люди стурбовані, але вище Франції, Угорщини, Португалії та Фінляндії. Цікаво, наскільки жінок турбує, Португалії та Нідерландів “помінятися місцями”. Якою б не була позиція, це, очевидно, випадок “міг би зробити краще”.

60000 домогосподарств ЄС взяли участь у дослідженні, за допомогою опитувальника, ставлячи питання про захворюваність, загального стану здоров’я і смерті. Дослідження в галузі вивчення знаходиться на попередньому етапі. Залишається сподіватися, що політики можуть бути заохочені, щоб зосередитися на подовження здорових років, а не просто продовження життя.

Провину за нашим дуже бідним цифри, як вважають, пов’язане з рядом причин, у тому числі харчування, куріння, зміни в системі охорони здоров’я і навіть стара добра британська погода стає погляд дюйма дослідного відділу допомоги літнім людям сказати, що є Дуже велика різниця в кліматі в Європі і тенденція до зниження серцево-судинних захворювань, як ви подорожуєте з півночі на південь. Може бути, ми не цінуємо ризику для здоров’я на холодну погоду у Великобританії.

Існує ніяких сумнівів, що середземноморська дієта, з її рясними рибних, овочевих і ненасичених жирів цілком може бути одним з важливих факторів у здоров’я нації.

Чи не представляючись занадто багато дзвони тривоги, що ми можемо зробити, щоб отримати ситуацію? Очевидно, що ви перебуваєте в кращому становищі, якщо ви ідеальний вагу, некурящого людини без сімейної історії серцевих захворювань, діабету, раку або інших спадкових захворювань або станів. Він також допомагає, якщо ви регулярно займатися спортом і є розумний спосіб життя. Попередження, як кажуть, краще, ніж лікування, але є кроки, які можна зробити, щоб полегшити фінансову сторону поганого здоров’я, якщо вам не пощастило достатньо, щоб стати жертвою його. Всі ваші факти способу життя будуть прийматися до уваги, коли ви запитуєте страхування котирування, але важливо залишатися чесним і не поставити під загрозу можливість майбутніх претензій ви можете зробити.

Критичні охоплює хвороба є дуже корисним фінансовим інструментом. Більшість критичних політики в галузі охорони здоров’я в даний час охоплюють діапазон близько 65 захворювань. Основними з них, як правило, раку, інсульту і серцево-судинних проблем – перевіряти окремі політики, щоб побачити, що саме покрита. Спосіб страхування працює так, що якщо ви з діагнозом перераховані умови, ви отримаєте одноразову виплату суми стандартної кількості. Оскільки деякі з умов може вимагати, коли вносите зміни в способі, в якому ви живете, адаптація до вашого будинку або машині, наприклад, або навіть зміна зайнятості та перепідготовки кадрів, це покриття має неоціненне значення.

Страхування життя також повинні бути розглянуті, на благо Вашої родини в разі вашої смерті. Вам потрібно вживати відповідних заходів для їх подальшої фінансової допомоги.

Деякі з кращих пропозицій страхових приходять через Інтернет. Увійти в систему і знайти он-лайн зламав хто шукатиме праву кришку для ваших потреб і переконайтеся, що ви охоплені, незалежно від майбутнього, в магазині.