кредиту літаки і авіаційне страхування – десять факторів, які слід враховувати

Радість польоту власної птиці та забезпечення себе з кращого варіант перевезення часто є основними цілями приватну власність літаків. Для досягнення цієї мети більшість з нас доводиться мати справу з фінансуванням літаків … і всім нам необхідно страхування повітряних суден.

Ось десять факторів, які слід брати до уваги для того, щоб уникнути неприємних сюрпризів і бути більш впевненими, що ви отримуєте те, що ви хочете для літаків кредиту і страховки.

1. Спочатку виберіть знаючого професійного представника (авіаційний страхових брокерів і брокерських Авіаційне фінансування), який розуміє ваші фінанси і страхування НД потреби і бажання.

Фінансування літаків

2. Процентна ставка завжди важливо – знати, чи є воно фіксованим або регульованими і те, що термін кредиту (довжина). Кредитори пропонують безліч комбінацій. Зрозуміти умови кредиту до підписання.

Зазвичай регульованою ставкою прив’язані до опублікований індекс – перевірити історію індексу, щоб отримати уявлення про те, що в майбутньому може провести.

Для тих, хто очікує лише короткий термін необхідно фінансування, то регульована швидкість програма часто дає економії на відсотках за фіксовану ставка опціону.

Для тих, хто планує зберегти їх фінансування протягом тривалого періоду часу, фіксована ставка опціону забезпечує стабільність і шматок розуму.

3. Термін кредиту і графік погашення – чим довше графіком погашення, тим легше буде зробити необхідні щомісячні платежі.

Зверніть увагу на термін кредиту літаків, які можуть бути набагато коротший, ніж графік погашення.

4. Збори та вартість кредитів – зрозуміти загальну вартість, щоб закрити кредит.

5. Окуляри – кредитори часто пропонують можливість “купити вниз” процентна ставка по кредиту літаків – обмін фронт вказує на зниження процентної ставки.

Один пункт дорівнює 1% від суми кредиту. Залежно від того, як довго літак кредиту є видатним визначає істинні відсотки, коли точки беруть участь. Чим коротше реальному житті кредиту більше впливу точка має на ефективну ставку по кредиту.

6. Передоплата – до підписання розумію обмеження, що стосуються дострокового погашення кредиту, або повністю, або частково.

7. Обслуговування – Ваші платежі літаків кредиту може бути в іншій компанії, а не той, хто приймає вашої кредитної заявки. Важливо зрозуміти, хто буде обслуговувати кредит після закриття.

авіаційне страхування

8. Охоплення Страхування повітряних судів розглядаються три основні проблеми – відповідальність, корпус (фізичний збиток), і медичні.

Страхування відповідальності здійснюється або на комплексній основі («м’яким покриттям») або з лімітами (на одного пасажира, на людину або обмеження члена сім’ї).

Халл покриття охоплює фізичні ушкодження повітряного судна і “узгоджений / заявлена ​​вартість” між страховою компанією і страхувальником.

Медична частина є “без провини” покриття пропонується в якості доповнення до стандартного медичного страхування медичних витрат як правило, не віднесені до інших.

9. Отримання краще висвітлення страхування повітряних суден при мінімальних витратах може бути досягнуто шляхом підтримання валюти, часто літаючих в застрахованої повітряного судна або аналогічний, що залучені до повторюваних підготовку, підвищення рейтингів (зокрема, інструмент), безаварійної історією, з дотриманням всіх правил і т.д.

10. Чесність – найкраща політика. Важливо надати точну і повну інформацію про застосування на прохання страхової компанії – перевірка всієї відноситься до справи, найімовірніше виникнуть, перш ніж зупинитися претензії.