кредитні бали та страхові внески

Там щось дивне в районі. Зараз я подзвоню? Кредитна Busters! Реальність така, що банки і кредитні компанії раптово підвищення процентних ставок і зниження кредитних лімітів з кредитування існуючих об’єктів. Згідно з даними, майже половина американських банків скоротили ліміти по кредитних картах в останньому кварталі 2008 року. У результаті легко побачити. Якщо ви хороший чи поганий позичальник, ваш рахунок кредиту падає. Чому це сталося? Одним з найбільш важливих факторів у визначенні балів, це співвідношення між кількістю ви займаєте і кількість доступних для запозичення. Якщо сума кредиту зменшиться, ви ближче до вашого межі. Це змушує вас виглядати як поганий ризик і рахунок падінь. Це було б вірно, якщо ви необачно збільшити запозичення, завжди близька до максимально допустимої. Але є щось серйозно не в порядку з формулою для підрахунку очок, коли клієнт не зробив нічого поганого. Це боляче хороші клієнти більше, ніж погано, тому що є серйозний побічний збиток.

Якщо кредитні рейтинги використовувалися тільки банки для внутрішніх цілей, клієнти можуть витримати шторм. Але роботодавці, власники і, найголовніше, страхові компанії також використовувати бали, щоб вирішити, хто є відповідальним і надійним членом співтовариства. За даними Товариства з управління людськими ресурсами, половина нації роботодавці зазвичай використовують кредитні бали при прийомі на роботу. Більшість страхових компаній використовувати бали при встановленні премій для їзди по дорозі. З якоїсь причини ці компанії ніколи не були в змозі пояснити, вони вважають, що люди, які мають поганою кредитною оцінки не може безпечно керувати автомобілем на дорогах. Це дивно. Якщо люди не можуть дозволити собі замінити свої машини, вони, ймовірно, їздити акуратніше, щоб зменшити ризик виникнення аварії.

Каліфорнії, Массачусетсі і Гаваї вже є закони, що забороняють використання кредитних рейтингів для цілей автострахування. Ряд інших держав пропонують законодавства обмежити або заборонити практику. Як осторонь, штат Меріленд, має заборону на місці будинку для цілей страхування. На додаток до загальної несправедливості, використання кредитних рейтингів також потенційно дискримінаційним. Проблема в тому, що люди, які мають низькі доходи, як правило, мають низькі бали. Це концентрує поганими показниками серед деяких груп меншин. Цивільні правозахисники припускають, що афро-американського і латино водіям з низькими кредитними рейтингами особою незаконної дискримінації на основі расової або етнічної приналежності. Природно, авто страхові компанії заперечують це, але, пославшись на комерційну таємницю, відмовляються проводити будь докладні дані, які дозволили б питання, яке буде вирішене в одну сторону або іншу. У результаті бідні і знедолені залишилося почуття, що вони стають жертвами. Що цікаво у всьому цьому є те, що страховики продовжують бути вигідним в трьох штатах, де використання кредитних балів заборонений, припускаючи, що продовження практика заснована на зручності. Комп’ютер може приймати дані, застосовують формулу і виробляємо премії. Якщо людські істоти повинні були дивитися на файли і приймати рішення, це було б дорожче і є в прибуток.