кредитної історії та автомобіля страхові тарифи

Ви, безумовно, обізнані про те, що банки вивчити ваш кредитний рейтинг при ухваленні рішення про те, щоб розширити поточний кредит чи ні. Але банки не є єдиними установами, які використовують вашу кредитну історію. У більшості штатів авто страхові компанії вивчають записи заявників і визначити ціну для людини, залежно від рейтингу. Ваш домовласників і медичні страхові тарифи, ймовірно, також буде визначатися тим, наскільки добре чи погано ваш рахунок кредиту. А правда в тому, що ваш кредитний рейтинг сильно впливає на кінцевий тарифами страхової компанії.

Ті кредити ви запізнилися з чи не мають кредитної історії взагалі буде істотно впливати на ціну, яку ви будете платити за страхові послуги. Ось дві ситуації, щоб було зрозуміло, до вас:

* Ви були безробітними протягом декількох місяців, і сів за ваш графік погашення кредиту, але нещодавно знайшов роботу і повернувся на трек з врегулювання кредиту. Ваші ставки страхування автомобіля збільшилися, хоча ви не були залучені в будь-якій страховій ситуації і не подали за будь-які претензії.

* Ви платите з кредитною точно в строк, але платять з готівкою або чеком замість кредитних переказів.

Що це взагалі таке?

Компанії, що пропонують послуги страхування завжди використовували набір критеріїв для визначення можливих клієнтів є ризикованим окремих чи ні, і відповідно встановити правильну ціну. Такі речі, як вік, картку водія, автомобіль марки і моделі сильно впливають на ставки страхування автомобіля. Але в державах, де закони дозволяють це, автомобілів страхові компанії також використовують кредитні звіти при встановленні цін на свої послуги. З точки зору страховика зору, тим краще ваша кредитна історія, тим менше ризик ви позу і, швидше за все, платити страхові внески у встановлені терміни. І якщо ваш рахунок кредиту, не дуже зручно, ви вважаєтесь як менш відповідальною і більш ризикованим людиною, яка, швидше за все, взяти участь в аварії. І, відповідно, ціни ви будете платити будуть скоректовані відповідно з цим фактором ризику. Іноді погана кредитна історія, в загальному випадку вам відмови від компаній страхування автомобілів.

Поліпшення кредитного рейтингу.

Якщо ви дивитеся вперед, щоб отримати дешеве страхування автомобілів, то поліпшення вашого кредитного рейтингу є обов’язковим. Ви можете отримати безкоштовну копію вашої запису на федеральному Ярмарок кредитних звітів закону, який також використовується компаніями автострахування. Аналізуючи вашу кредитну історію, ви зможете визначити, які заходи повинні бути прийняті в цілях підвищення рейтингу. Ось деякі речі, які ви повинні розглянути, якщо ви хочете прийняти, що дороги і отримати належне дешеве страхування автомобілів:

* Погасити свої кредити якомога швидше. Платити принаймні мінімально необхідній кількості кожен місяць, розглянемо консолідації ваші високі борги інтерес і тримати витрати на низькому рівні.

* У разі, якщо ви не отримали будь-який кредит взагалі ви повинні отримати один. У разі порожнього кредитна історія виглядає дуже підозрілим авто страхові компанії, і вони будуть ставитися до вас відповідно. Розгляньте отримання кредитну картку магазину чи фітнес-членство – це не буде коштувати вам багато, але принаймні зробить вашу запис активна.

* Перевірити ваш кредитний звіт на регулярній основі щороку, щоб побачити, якщо інформація, що міститься правильно. Іноді ваші минулі кредити, які вже вирішені може бути як і раніше присутня в доповіді, так що ви повинні запитати у влади регулювати інформацію. Маленька помилка може призвести до неможливості отримання дешевих авто страхування протягом тривалого часу, тому ви повинні перевірити записи ретельно для того, щоб усунути будь-які питання там може бути.