кредитних переказів баланс карти розгадана

Більшість з нас покладаються на кредитні карти, щоб зробити наше життя простіше. Як нація ми в даний час зобов’язані £ 64100000000 по кредитних картах і перенесення залишків між картами стає все більш популярним способом боротьби з наших боргів.

Згідно Fairinvestment.co.uk 7% респондентів даними недавнього опитування заявили, що вони розглядають баланс переказів як метод управління їх борг по кредитній карті. Повторне поява вільного перенесення балансу пропозиції безкоштовно встановлений на паливо цьому ринку.

Раніше в цьому місяці, однак консервативна партія критикує постачальників кредитну картку для заманювання клієнтів у позичати гроші з таких пропозицій. Це призвело до негативної реакції з боку в даній галузі.

Це правда, що хоча на поверхні 0% зборів перенесення балансу надзвичайно привабливі, часто є інші витрати, які не відразу.

Як Девід Ейткен, FCCA керуючий директор Виконавчої Фінансові Рішення з пунктів: «Будь уважним на 0% пропозиції кредитних карт, що якщо ви пропустите жодного щомісячного платежу, або перевищують ваш кредитний ліміт, процентна ставка повернеться в повній мірі, досить недешево, швидкість. Штрафи, які застосовуються також змінюються з карти на карту … Відсоткова ставка ви платите може бути розроблена шляхом простого поділу нарахованих відсотків на рік на гроші видатним “.

Але каже Стів Уіллі, керівник кредитними картами moneysupermarket.com вважає, 0% кредитних карт, мають своє місце:. “Тіньовий бізнес справ Алан Дункан упустили момент і показав деякі наївності, коли він говорить 0% пропозиції не є прийнятною практикою 0 % пропозиції на балансі передачі або покупки є відмінною пропозицією для більшості британців, “говорить він.” Проблема полягає в тому, що, коли новий 0% кредитна карта виймається, інші карти не закрита. Зазвичай це означає, що хтось з £ 5000 коштує кредит зараз має £ 10,000 кредитної лінії – і більше карт, вони стають, тим гірша ситуація потенційно може стати “.

Джон Холл, виконавчий директор Особиста newtomorrow.com боргу твердих розчинів говорить, що ключ є планувати заздалегідь і зрозуміти, що ви підписанням. “Ви повинні завжди пам’ятати, щоб планувати, коли нульові процентні періоди добігає кінця, щоб уникнути будь-яких процентних платежів”, попереджає він. “Ви також повинні бути обережні, щоб переконатися, що ви розумієте умови трансферту в повному обсязі. Багато кредитні картки , які пропонують 0% на переклади стягувати плату за передачу. Таким чином, поки ви не платите відсотків за період ваш борг автоматично збільшується на щось подібне 2% від залишку ».
Дуже важливо, щоб ви знали і розуміли авансових платежів, які можуть бути дорожче, ніж поширення процентних платежів протягом року. Згідно Fool.co.uk 3% авансом плату за один-річний контракт приходить до річною процентною ставкою в 5,6% AER (Річна процентна еквівалент). Протягом шести місяців угода, 3% внесок становить еквівалент 10,7% AER.

“Споживачі, які мають намір використовувати 0% баланс-трансфер карт повинні знати, що, хоча там може бути безліч карт, є тільки дев’ять ефективно справжньої карти, які роблять те, що вони говорять на олово”, говорить Девід Куо, керівник Особисті фінанси в Fool.co.uk. Він каже, що ці карти доступні від абатства, Банк Ірландії, Barclaycard, Citi, яйце, HBOS, MBNA, Nationwide і Королівського банку Шотландії.

Ключ для розгляду вашої кредитної картки на регулярній основі, і переконатися, що ви повністю інформовані про поточну швидкість, що ви платите на кожній карті. “Обери кредитні карти розумно, вибравши картки для різних робочих місць”, рекомендує Девід Ейткен виконавчого Financial Solutions. “Одна карта може запропонувати великі ставки на залишок переклади, але непомірні відсотки по нових покупок, в той час як інший зовсім протилежне”.