кредитних важче отримати і менш затребувані

Новий банк Англії звіт показав, що доступність кредитів та інших видів кредитів встановлюються в значній мірі знижують у 2008 році. Умови кредитування останні дослідження, опублікованого Банком показали ряд кредиторів стають строгими про те, хто вони дадуть кредит.

Кредитна криза надав серйозний вплив на вірі кредитора у споживачів, чеки стали більш енергійними і критерії кредитування набагато жорсткіше. Кредитори не хочуть кредитувати високого ризику і в цей час щільно на ринку в прийнятті всіх необхідних заходів, щоб гарантувати, що вони цього не роблять.

З іпотечними кредитами та іншими кредитами складніша дістати, поряд зі збільшенням в щомісячні виплати, витрати, пов’язані з будинком може відбитися на здатності споживача для задоволення інших платежів, таких як забезпечені кредити і кредитні карти. З іпотечних платежах зростає, так як багато людей приходять до кінця фіксованою рівень угод, і постраждали від підвищення процентних ставок, вони будуть боротися, щоб зустріти інших фінансових вимог.

За даними Банку Англії 31,2% кредиторів відзначила падіння наявність забезпечених кредитів в останні чотири місяці минулого року. 25,3% вважають, що доступ до кредитів, такі як це стане складніше стабільно протягом найближчих декількох місяців. Доступність для незабезпечених кредитів знизився на 13,6% з жовтня – грудня 2007 року та 7% вважають, що це призведе до погіршення в найближчому майбутньому. Це може означати, що популярність забезпечених кредитів буде рости, оскільки кредитори готові надати під заставу майна.

Людей, які будуть стикатися з великих труднощів отримання кредиту буде тих, хто має поганий кредитний рейтинг, порушення фінансової історії або хто вийняв поганою кредитною позики. Банк Англії заявив, що 32% провайдерів посилили свої критерії кредитного скорингу протягом останніх декількох місяців, що робить його набагато важче бути затверджений, якщо у вас проблем зі своїм ім’ям.

«Це дослідження підтверджує інші свідчення погіршення ринкових настроїв. Це може збільшити шанси на зниження процентних ставок раніше, ніж пізніше, якщо зберігається низький рівень інфляції. Позичальники повинні зробити новорічне рішення переглянути свої фінанси і планувати заздалегідь, якщо вони йдуть від фіксованої ставки Спеціальні пропозиції пізніше в цьому році “, зазначив Боб Rannell, Голова досліджень Ради іпотечних кредиторів (CML).

CML також заявив, що незалежно від попереднього вимоги за забезпеченими кредитами, той факт, що люди були щільно ретельно, перш ніж позичив означає, що попит на кредити встановлений різко падати. Було також стверджував, що більший баланс кредиторів вірю очікувань цін на житло буде мати серйозний вплив на запозичення за перший квартал 2008 року. Якщо менше людей шукають забезпечених кредитів він буде не тільки брокерів і консультантів, які постраждали, але і забезпечених кредитів призводить компаній.
Деякі кредитори радив би кожен, хто стурбований управління своїми грошима і доступність кредиту повинна застосовуватися для забезпеченого позики або кредиту раніше, ніж пізніше. Moneyextra провели дослідження, яке показало, що протягом 12 місяців до листопада 2007 року, середня домовласників, які хочуть їх власності Перезакладиваніе бачили значення збільшуються на 8,6%.

Робін Amlot, старший редактор Moneyextra сказав: “Різке зростання вартості нерухомості з тих Remortgaging може бути індикатором того, як кредитна криза виходять за рамки традиційно вразливих верств суспільства.” Він також заявив, що іпотечні перспективи на цей рік з’являються “Grim “, застосовуючи для забезпеченого кредиту тепер може допомогти управлінню капіталом протягом найближчих місяців.