кредитний рейтинг і страхові тарифи

Якщо ми говоримо, що все, що є частиною вашого минулого питаннях, як ви будете реагувати? Ймовірно, ви будете засмучені, тому що кожен може робити помилки, і ми не повинні бути суддями ними. Коли справа доходить до авто страхові компанії, вони не приймають помилок і навіть коли вони роблять це значить тільки одне – ви йдіть з великим чеком.

Якщо ви новачок і вас ніколи не було страхування, перш ніж – не забудьте мати хорошу кредитну історію. Якщо ви змінити вас страхової компанії для іншої компанії, що ви думаєте вам підійде краще – пам’ятати, що вони будуть приймати хороший погляд на вашу кредитну історію, перш ніж вони визначити, скільки ви будете платити за ваші премії.

Це важливо для страхової компанії, щоб знати, де ви перебуваєте з водійського стажу. Ви повинні зрозуміти їх теж – якщо ви порушник спокою на дорозі, вони не завжди мають платити за свої помилки. Вони хочуть знати, як ви вели себе в різних ситуаціях і чого очікувати від вас надалі. Якщо у вас є хороша запис водіння вони вважають це вигода тому менше шансів для них, щоб в кінцевому підсумку відповідальність за втрати і збитки.

Ті компанії, які беруть до уваги ваші водіння Оцінка не обмежують себе в цій справі тільки. Вони хочуть знати, в значній мірі все, що потрібно для вас і ваших водіння. Вони будуть розглядати ваш вік, водіння фоні, і у вас є автомобіль, а також області ви живете всередині все це визначатиме ваш автомобіль страхових тарифів і платежів, впливають на ваші премії в майбутньому. Якщо у вас немає абсолютно ніякої кредитної історії він не може бути ідеальним теж. Компанія не може запропонувати вам будь-які знижки або спеціальні пропозиції, яка зазвичай призводить до великих премії теж.

Якщо ви знаєте свій водіння запису в порядку, і ви сумніваєтеся в правильності рішення страхової компанії на ньому, будь ласка, забезпечить компанії повне ім’я, адресу, ваш номер соціального страхування і дати народження.

Є багато компонентів, які визначають кредитний рейтинг ваш досвід водіння. Ось деякі з них:

Загальнодоступний документ має важливе значення. Якщо у вас є справи про банкрутство, які є частиною вашого минулого воно не може бути краще для вас. Тоді є минуле подробиці історії платежів. Це час, ви затримані або запізнилися з платежами. Страхова компанія повинна бачити, як відповідальні ви з набором дат. Потім ми знаходимо довжини кредитної історії в цілому. Це загальна кількість часу, ви були в системі. Що також важливо для страхової компанії, скільки разів ви шукали кредит від будь-якого типу компаній. Вони також хочуть знати, скільки кредитних карт ви володієте, види кредитних ви використовуєте, і скільки вона була використана ще.

Як ви можете бачити, що є багато інформації компанії хочуть від вас. Але те, що вони готові дати взамін?

Якщо вони вирішили, що є цінним клієнтом страхування автомобіля, який вони принесуть користь вам з хорошими преміями, спеціальними пропозиціями та хороше обслуговування. Для отримання додаткової інформації звертайтеся вашого авто страхової компанії безпосередньо і отримати список необхідних документів від них.

Ми сподіваємося, що ваші записи водіння в порядку. Пам’ятайте, що це завжди окупається будьте обережні і уважні на дорозі.