кредитне страхування обов’язковим для зростаючих компаній

Бізнес повинен приймати різні ризики, беручи участь у міжнародних комерційних операціях. У сьогоднішньому економічному кліматі це немислимо, брати участь в операціях, особливо з іноземними компаніями, без адекватного страхового покриття кредитів. Щоб дізнатися реалізувати перевагу такого покриття, уявити собі наслідки пару ваших великих клієнтів дефолт за своїми зобов’язаннями оплати для вашої компанії. Там буде важким (потенційно смертельним) навантаження на грошові потоки, і ви не були б в змозі вести нормальний бізнес. Для того, щоб захистити бізнес від таких кредитних ризиків, ваш бізнес повинен бути захищений за допомогою кредитної страховку.

З урахуванням характеру таких комерційних угод Є деякі ризики, що підприємство поставки товарів або послуг, повинні мати справу. Деякі з загальних ризиків, пов’язаних зі світовою торгівлею є ризик прострочених платежів, ризик неодноразові затримки у здійсненні платежів від деяких клієнтів і ризик клієнта повертається на зобов’язання, прийняті на момент продажу, або дійсно збирається з бізнесу. Ви не можете очікувати, щоб отримати пакети страхування кредитів для інших ризиків продажів як замовник відмовляється приймати ваші товари на тій підставі, що він несправний або з інших поважних причин. Кредитне страхування також не поширюється кришку угод купівлі-продажу, які оспорюється ні особи в угоді.

Кредитне страхування Тому найбільш ефективні, коли ви домовляєтеся про деталі страхового покриття заздалегідь страховий брокер або Андеррайтером. Деякі провайдери страхового покриття спробувати ввести деякі обмежувальні положення на зниження ефективності експортної політики кредитного страхування. Це робить його ще більш важливо, що ви обираєте незалежним страховим брокером для вашої компанії кредитних вимог ризикового страхування. Крім того, доцільно вести переговори детальне технічне завдання в якості додатку до кожної компанії кредитних ризиків страхового покриття, що Ви передасте. Це допоможе вам отримати ваші претензії обробляються швидше, у випадку, якщо у вас є, щоб активувати страхового покриття.

Більшість авторитетних кредитних брокерів страхування буде мати справу з усіма великими страховиками у тому числі Атрадіус, Euler Hermes, AIG, Coface і Ducroire і присвятили страхових консультантів, які знають закони, регулюючі міжнародну торгівлю і комерцію, а також знання ринку, де найбільш підходящі кришки може бути отримана. Їм також відомо з фірм, які є менш надійними і, ймовірно, буде важко при роботі з претензіями. Знайти хорошого брокера кредитного страхування є життєво важливим, якщо ваш бізнес, ймовірно, зажадає експортного кредитного страхування.

Ці компанії також пропонують компанії страхування кредитних ризиків за вигідними цінами, якщо у вас є регулярні угоди з клієнтом. Страхової премії, яка має бути виплачена також зменшується, як ці страхові компанії будують в будинку базу даних ваших операцій з конкретним клієнтом. Якщо ваш клієнт є відомою міжнародною підприємство компанії кредитних ризиків страхового покриття буде надано з меншою кількістю обмежувальних положень у договорі страхування.