кредитна історія і страхування автомобілів, як можна заощадити великі гроші на інші

Ваша кредитна історія може вплинути на вашу здатність отримати кредит або кредитну карту, але ви також знаєте, що він може грати велику роль у вартості страхування автомобіля? Може. Справді, поганий кредит може привести до більш високої ставки автострахування незалежно від вашої минулої історії водіння. При подачі заяви на покриття від компанії автострахування, ви, ймовірно, буде необхідно підписати релізу надати компанії дозвіл на доступ до вашої кредитної файл. Якщо ви хочете кращу швидкість авто страхування можливо, прийшов час, щоб почати очищення, що кредитний звіт.

Ваш перший крок до дешевої Автострахування, щоб перевірити ваш кредитний звіт від кожного з трьох основних звітність кредитних установ, в тому числі TransUnion, Equifax і Experian. Ретельно вивчити всю інформацію, що міститься в кожному звіті, включаючи історію платежів і контактну інформацію. Якщо є якісь неточності, подати спір із звітністю агентства негайно і чекають корекції. У більшості випадків, це займе не більше двох тижнів.

Ви можете бути здивовані, чому ваша кредитна історія буде грати таку важливу роль у тому, скільки ви платите за ставки автострахування. При подачі заяви на цей вид покриття, ви питаєте компанії автострахування уповають на вас і вашої здатності керувати автомобілем. За заявку на страхування, ви погоджуєтесь заплатити премію, а в разі аварії, франшиза. Ваша кредитна історія дасть компанії автострахування уявлення про те, як ви будете обробляти ваші платежі страхування автомобіля.

Важливо відзначити, що навіть з кількома плям у вашій кредитній історії, це ще можна порівняти ставки страхування авто і навіть знайти знижки авто страхування, якщо ви знаєте, де робити покупки. Багато страхових компаній авто розуміють, що кредитна історія, ну, в минулому. Якщо у вас є менш досконалий фінансової історії, не соромтеся пояснити вашу ситуацію в компанії автострахування, і нехай вони ходять на роботу, щоб знайти вас найвигіднішою ціною авто страхування доступно.

Якщо у вас є кредитний звіт, що потребує поліпшення, ви можете почати бачити позитивні результати в якості лише три місяці. Уникайте з балансу кредитної карти, яка перевищує 50% від загальної кількості доступних кредитів, завжди оплачувати свої рахунки вчасно і платити більше, ніж мінімальний платіж, якщо / коли це можливо. Після кількох місяців регулярних платежів, Ваш кредитний звіт і оцінка почне поліпшуватися. Що це означає для вашої ставки автострахування? Як ваш рахунок кредиту йде вгору, ваші ставки автострахування може піти вниз. Один з кращих способів, щоб знайти кращого постачальника для ваших потреб за рахунок отримання кількох авто страхування котирування, порівняйте ціни та вибрати найкраще, що пропонує настроюється плану.

Інформація в даній статті призначена для використання в довідкових цілях. Вона не повинна бути використана в якості, замість або в поєднанні з професійними фінансовими або страховими консультаціями у зв’язку з лапки страхування автомобілів, страхування авто або знижку ставки автострахування. За додатковою інформацією або для отримання авто страхування цитатою, зв’яжіться з місцевою страхової компанії авто.