кращі цитати страхування житла – поради, щоб зробити його легше

Є кілька способів, щоб платити менше на страховий поліс домовласників. Тим не менш, деякі з них могли залишити вас злегка порушена. Я взагалі не схвалюю такі способи, тому що вони сміття основна мета страхування в першу чергу. Маючи це на увазі, я буду тільки показати вам пропозиції, які також залишити вас добре освітлені, незважаючи економить багато. Ось вони …
1. Якщо ви хочете заощадити багато: вам не обов’язково потрібно застрахувати свій будинок від всіх видів небезпеки. Ймовірність певні небезпеки в вашу державу є занадто низьким, щоб зробити покупку покриття для них необхідним. Знаючи клімату тенденцією місце, ви можете сказати, рівень гарантій типи небезпек, які можуть завдати удару.
Переконайтеся, що ваш будинок застрахований від усіх небезпек, які мають реальні шанси на що відбуваються. Тим не менше, немає ніяких підстав для Вас, щоб дійсно придбати страховку для небезпеки, що не відбулося у стані протягом п’яти десятиліть. Перегляньте свої поширюються лише потенційних небезпек. Це принесе економію, якщо у вас надмірна охоплення в минулому.
2. Тип будівельного матеріалу ви використовуєте, можуть заощадити вам силу-силенну будинку в страхуванні. Наприклад, цегляні будівлі є кращими в районах з сильними вітрами в той час як каркасні будівлі краще в сейсмонебезпечних зонах. Це означає, що люди, які проживають на Сході буде заощадити, якщо їх їсти каркасний будинок. Для людей, які залишитися на Заході, вони будуть витрачати більше, якщо вони купити цеглу будинку. Купівля будинку побудовані з відповідним матеріалом для вашої держави дозволить вам заощадити мінімум 5%.
3. Сприйняття ризику вашого будинку сильно залежить від ваших вимог записами. Уникайте пред’являти претензії за кожну дрібницю, як це зробить ваш будинок великий ризик. Це змусить вас отримати набагато більш високі страхові внески.
Ви, таким чином, рекомендується, щоб не робити претензій за незначні речі, які не будуть коштувати вам дуже багато, якщо ви впоратися з ними особисто. Ви будете тримати ваш будинок страхової премії дешево, що шлях.
4. У вас є вогнегасник або вогнегасників у вашому будинку (залежно від кількості вогнищ спалаху, в даний час у вашому будинку)? Наприклад, ваша кухня повинна мати гарний і справний вогнегасник. І переконайтеся, що це таке, що є належним для кухні в питанні.
І завжди пам’ятайте, що ви повинні зробити це дуже легко доступні. Робити це допоможе вам знизити тарифи.
5. Доступне лапках, в той час як привабливі, не повинні вирішуватися без перевірки на рейтинг страховика. Мало що може бути гірше, ніж дізнатися, що справила платежі сумлінно неправильний страховика тільки тоді, коли ви подаєте позов. Це не займе багато часу, щоб знайти з відділу вашої держави сайті страхуванню. Підтвердження від них чи ваш кращий страховика ліцензії на надання послуг страхування житла, а також якщо вони знаходяться в хорошому положенні.
BBB, AM Best Company, Фелпс, Сервісез Інк, Standard & Poor Страхування рейтингу, агентство Moody Інвестора, Inc є ресурси, які ви будете робити так, щоб перевірити за, перш ніж купити від політики будь-якої компанії.
Але перш ніж зробити це …
Ви заощадите багато грошей в будинку страхування Якщо ви отримуєте і порівняти котирування страхування житла від страхової котирування сайтів. Ви будете робити заощадження, якщо ви використовуєте тільки один з таких сайтів. Але, ви отримаєте кращі результати, використовуючи щонайменше п’ять. Простий причиною цього є те, що ви отримаєте більшу кількість котирувань страхування житла від багатьох інших страхових компаній. Це підвищує ваші шанси на отримання більш вигідні пропозиції.