кращі страхування Medicare доповненню плану повинен бути вибраний

Medicare Довідкова страхування або Медігеп план страхування стоять для приватних планів медичного страхування, який буде перекривати витрати і фактичні витрати оплачуються ваші оригінальні політики Medicare. Слід зазначити, що ви повинні мати політику Medicare, перш ніж стати страхувальник цієї новою схемою політики. Це політики чи планів допомогти Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Сама назва передбачає, що це, як вважають, платити додаткові гроші, які не дається оригінал поліса. Це усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Видно, що 18% людей в Америці є доповнення плану крім того, що план Medicare.

Мільйони людей з усього світу були високо сприяло Медігеп плани страхування. Медичні рахунки лікування, як правило, занадто величезна даний час. Старий віці люди стикаються з низкою проблем, коли початкові плани Medicare не забезпечують всі гроші для оплати лікування. Медігеп страхових планів надаються приватними страховими компаніями, які платять рахунки, який не сплачується первинними планами Medicare. Люди старше 60 або 65 втрачає здатність працювати, а коли початкові плани Medicare не покриває поки компенсація, їм доводиться стикатися з надзвичайними труднощами. У таких ситуаціях, Medicare Довідкова плани йдуть бути дуже корисним. Він платить вся ліва суму, яка не оплачується первісної політики Medicare. Приватні страхові компанії забезпечують 14 Медігеп плани медичного страхування позначатися перші 14 англійського алфавітів. Кожен з цих 14 планів, план на план N надає різні пільги для простих людей.

Піти на план страхування Medicare Довідкова особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп плани медичного страхування. Особа може отримати Медігеп план страхування гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. У цей період вам не доведеться йти на медичне обстеження. Це не є обов’язковим. Але, крім того відкрита реєстрація в компанію, де ви отримуєте страховий поліс може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо він відчував необхідності. Ще одним важливим, а дуже важлива річ ця політика не сумісна з будь-якими іншими типами Хіт плану, такі як Medicare Advantage план. А також Медігеп страхування можливо тільки, коли ви вже зробили страхування Medicare доповненню якщо не план не вдасться.

Ви повинні порівняти Medicare доповненню планів, перш ніж купувати ту чи іншу плані здоров’я для підтримки вашого попереднього плану Medicare. Medicare Довідкова Страхові рейтинги слід порівнювати, а потім рішення має бути прийнято. Це дуже важливе рішення, так що будьте обережні при виборі для вас.