кращі ставки страхування автомобіля, Ã ¶ 5 порад скоротити ваші премії

З бюджетах домогосподарств скоротити до кісток, все більше і більше споживачів по магазинах, щоб знайти найкращі ціни на страховки. Там немає сумнівів, що ретельно спланована стратегія страхування, в поєднанні з кілька цитат з конкуруючих страхових компаній, може призвести до зниження ставки страхування автомобіля на кілька сотень доларів – або достатньо, щоб покрити одну з ваших щомісячних платежів за автомобіль!

Так як ви плануєте ідеальну стратегію страхування автомобіля? Ось п’ять порад, щоб ви почали:

1. Дону, АОТ зловлять завершився політики. Як тільки ваша політика закінчується, ви потрапляєте в “незастрахованих” категорії покупців страхування автомобіля. Це означає, що у вас буде більше часу на отримання страхових і, ймовірно, отримати заряд до 20% більше, ніж той, хто має стійкий історії страхового покриття. Так магазин для ставки страхування автомобіля за 30 днів до закінчення терміну вашої політики. Це також забезпечує вам додатковий час, щоб знайти і порівняти кращі ставки страхування автомобіля.

2. Зверніть премію в повному обсязі. Якщо ви оплачуєте ваш автомобіль страхової премії в розстрочку, ваші премії, ймовірно, має фінансові витрати побудований у вартість. Деякі компанії стягують $ 15-20 за право проведення декількох сотень доларів за 90 днів. У цьому випадку, ви можете реально заощадити гроші, стягуючи вашу премію з вашої кредитної картки. Крім того, попросіть вашого автомобіля страхової компанії, якщо вони пропонують “швидка знижка оплати.” Деякі компанії фактично надають знижки, якщо ви оплатите повну премію протягом 10 днів.

3. Подумайте двічі, перш ніж “перша аварія” прощення. Ви вже знаєте, що не існує такої речі, як безкоштовний обід – те ж саме відноситься і страхування автомобіля. Ви можете насправді буде платити більш високу премію авансом за право уникнути, що перша аварія, але навіщо платити за те, що Hasn, АОТ сталося? Запитайте вашу страхову компанію, що це та ж політика буде коштувати без першого вибачення аварії. Це, можливо, ви AOS, Aore краще без неї.

4. Установка системи охоронної сигналізації або ремонтно-евакуаційна машина. Все, що ви можете зробити, щоб зменшити ймовірність крадіжки, ще більш зменшить ваш автомобіль страхової премії, на цілих 10%. Страхові компанії знають, які сигнали тривоги працюють краще, і вони цінують систем автомобіля, відновлення найбільш. Системи і установки можуть бути досить дорогими, але вони окуповуються на основі знижка премії. Попросіть вашого агента про знижку, а потім покупки для авторитетних системи. Деякі назви брендів LoJack, VehicleRECOVER, Mobileguardian або GM, AOS OnStar.

5. Інтернет-магазин для кілька цитат страхування автомобіля. Це, AOS факт життя – конкуренція породжує більш низькими цінами. Що так багато компаній страхування автомобіля жебрацтвом для вашого бізнесу, це має сенс тільки для порівняння, як багато хто з них, наскільки можливо. По-старому було користуватися телефоном і жовтий блокнот, але це може зайняти багато часу і збиває з пантелику. У ці дні, це, AOS легко робити покупки для кращих автострахування ставки онлайн, як правило, заповнивши тільки одну форму на одному веб-сайті.

Реалізуючи так як багато хто з цих рад, як це можливо, ви, Äôll зможете впевнено і легко магазин для кращих ставок страхування автомобілів. Але пам’ятайте, що годинник цокає, – так початку до поточної політики закінчується!

Якщо ви готові, щоб зробити покупку, ви можете відвідати веб-сайт рекомендується нижче, щоб знайти найкращі ціни на страховку.