кращі способи мінімізації премії автострахування

Є речі, які повинні розглянути перш, ніж іти вперед з страховий поліс і премій. Дуже важливо, що ви берете час, щоб подумати про особливості страхування автомобіля і встановите його правильно. Ці речі не так складно, як вони здаються. Вони в основному дуже легко. Є кроки, тому що ви бачите, якщо ви можете зменшити Ваші премії автострахування.

1. Потрібно просити вищі франшизи: це означає, що ви повинні використовувати ваші франшизи до суми страхового поліса використовується. Франшиза суму, яка використовується, перш ніж потрапити страхування. Таким чином, переміщаючи франшизи від $ 200 до $ 500, є шанс, що призведе до зниження вартості зіткнення і всеосяжний охоплення з 15 до 30 відсотків. І збільшення до $ 1000 означатиме, що вартість зросла на 40 відсотків.

2. Пропустити покриття яких не потрібно: краще пропустити зіткнення і всеосяжний охоплення на старі автомобілі, які не заманиш хороші гроші на ринку. Таке покриття відходів, вона не може претендувати багато і, можливо, не буде збільшувати вартість суми франшизи та страхової. Це необхідно, щоб ви спочатку оцінити вартість вашого автомобіля.

3. Уникайте дублювання медичних претензії: тобто, якщо ви знаходитесь у відмінному стані здоров’я, страхування життя і працездатності слід уникати, ви повинні купити тільки мінімальний захист, яка необхідна або потрібні вашій державі.

4. Купити низькопрофільні автомобіля: страхування дорогих автомобілів буде рости, а витрати на ремонт автомобіля дороги також. Не купуйте автомобіль, який користується популярністю у злодіїв або, не мають хороші показники безпеки.

5. Низький знижки Пробіг: є компанії, які пропонують “низьким пробігом знижки до страхувальників, які їздять менше миль кожен рік, і хто автобази. Ви можете легко дізнатися, якщо ви маєте право на цю функцію.

6. Безпека передачі є обов’язковим: знижка скористався вам на політику, якщо у вас є безпека передач у вашому автомобілі, як подушки безпеки, сигналізації, автоматичні ремені безпеки, денні ходові вогні і антиблокувальна система гальм. Такі предмети у вашому автомобілі може дати вам деякі додаткові знижки, і ви можете заощадити гроші за рахунок цих пристроїв.

7. Підлітки надаються знижки: є політики, де ви можете застрахувати підлітків на політику батьків, а не окремі політики. Якщо підлітки пройшли і затверджений звичайно водіїв і підтримували хороші оцінки за водіння, то зазвичай вони могли претендувати на знижки або пільгові тарифи. Існує також додаткова знижка схемою, на якій, надається знижка підлітка, якщо він знаходиться в коледжі і не довести машину до коледжу, навіть якщо він знаходиться в 100 милях відстані.

8. Поєднання політики з перевізником: ви можете скоротити премії автострахування, якщо ви застрахувати всі транспортні засоби, як транспортні засоби для відпочинку, причепи тільки на одній політики. Преміум знижує значна, якщо ви купуєте політики домовласника або поліс страхування життя від тієї ж компанії.