кращі пропозиції в Medicare доповненню страхування (Медігеп)

Заплутався в різних цінах Medicare доповненню планів страхування? Оскільки Конгрес впорядкований що Medigap планів бути стандартизовані, кожен плану, наприклад, забезпечує той же обхват.

У той час як штат Массачусетс, Міннесота і Вісконсин мають свої власні версії плану; Медігеп плани були логічно пропонуватися з підвищенням рівня охоплення. План включав міру охоплення і план J був самий охоплення.

Тим не менше, ціни на ті ж плані відрізняються один від одного. Для найпопулярніших план F, ціни були знайдені в діапазоні від $ 1022 до $ 2504 на рік, а такі розбіжності залишаються спільними. У 2001 році Управління загальної бухгалтерської звітності досліджували і виявили ціною від $ 467 до $ 1202 за план, і від $ 2059 до $ 5658 за план J.

порушення Medigap код тарифний план

Не впадайте у відчай! Кожен Медігеп план з тієї ж букви має такий же обхват. Вирішіть, який план покриття працює для вас, а потім шукати кращу ціну на цей план. За словами директора проекту Medicare політика Фондом сім’ї Кайзер, “значні коливання премії мають дуже мало спільного з перевагами”.

Страхові компанії встановлюють ціни Medigap по-різному, що пояснити, як премії буде збільшуватися з часом. У більшості штатів, Medigap систем тарифний план можна розділити на три категорії: досягнута віку, питання віку або спільноти з найвищим рейтингом політики.

Досягла віку політики зазвичай пропонують найнижчі премії для початку, але їх премій рости швидше. Ви будете платити більше, як ви стаєте старше.

Премій з питання віку політика залежить від вашого віку, коли ви купуєте плану. Ціна не буде збільшуватися тільки тому, що стають старше (хоча премій буде як і раніше збільшуватися для медичних інфляції), але 80-річних знайдете плани дорожче купити, ніж 70-річних.

Засновник Центру Medicare правах попереджає, що, “як правило, досягається віку політики починають шукає недорогий, але в кінцевому підсумку коштуватиме набагато більше, ніж питання віку політики”.

З громадськими рейтингом політики, люди в тому ж районі платити ту ж ціну, незалежно від їхнього віку. Як і в питанні віку політик, премії не буде збільшуватися тільки тому, що ви отримуєте старше після первинної покупки. Приблизно до 68 років, ААП зазвичай не пропонує знижку до 20 відсотків на таку політику.

отримання кращих Medigap ціна з плином часу

Забудьте, що кліше, “Ви отримуєте те, що ви платите.” У цьому випадку більш низькою ціною не слід прирівнювати до меншої обслуговування. Служба рідко коливається між Медігеп страхових компаній, які в основному працюють автоматично. Якщо Medicare оплачує 80 відсотків від вашого рахунку, Medigap підберуть інші 20 відсотків.

Зосередьтеся на тому, Medigap плану коштуватиме вам протягом довгого часу, і пам’ятайте, що ви будете мати важкий час змінюються плани, коли ви старше, якщо ваше здоров’я не залишається хорошим. Бажано дотримуватися планів, які не підвищують вашої премії тільки тому, що ви отримуєте старше. Це означає, що це безпечніше вибрати громади оцінкою або питання віку політик типу, навіть якщо страхові внески починаються трохи вище.

більше способів, щоб отримати кращий план Медігеп

Якщо ви зареєструєтесь протягом перших шести місяців після реєстрації в Medicare Part B, страховики не можуть підняти ставки або заперечувати покриття на основі вашого здоров’я. Після цього відкритого періоду реєстрації, вам потрібно мати хороше здоров’я, щоб змінити плани з двома винятками.

Є кілька гарантованим питання плани, які ви можете отримати, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, такі як ААП політики, які не продаються через агентів. В іншому випадку, якщо ви перебуваєте в Нью-Йорку, всі плани є гарантованим питання так легше змінити плани. У цьому випадку, перевірити наявні плани щорічно для збереження краще висвітлення за найкращою ціною.

Майте на увазі, що кілька компаній як і раніше вимагають представити документи самостійно. Більшість компаній впоратися з цим електронним позбавить Вас від проблем, які можуть бути обтяжливими, якщо ви перебуваєте в поганому здоров’я.

У той час як покриття ідентично, стандарти компанії дійсно змінюються. Навіть якщо одна компанія не може продати вам план, інший може запропонувати вам хороший тариф. Незалежні агенти як правило, може направити вас до страховиків більшою ймовірністю візьмуть конкретних проблем охорони здоров’я. Пам’ятайте, що не можна пропустити вас існуючого покриття перед нової політики, по суті, все ж.