кращі практики для старих страхових претензій заміна системи

У гонитві за ефективністю, гнучкістю і здатністю легко організувати робочий процес, претензій менеджери швидко зрозуміли їх спадщину стверджує системи, що стоять на шляху досягнення цих цілей. Страхування регулятори починають розуміти, що щось має бути зроблено, проте варіантів, які доступні для вирішення проблеми іноді може бути величезним. Процедура інтегрувати існуючі спадщина страхових випадків системи, даних та інформації в нову систему, яка включає в себе нові бізнес-процеси можуть стати ІТ-головоломку.

Системи страхування претензій програмного забезпечення є критичними і можуть містити важливу інформацію, яка була придбана за життя компанії. Дані великий і фаршировані років корисної інформації, і це не дивно, що спадщина претензії систем часом не дружать з сучасними технологічними процесами і системами. Претензія Менеджери зробили дуже великі інвестиції в свої існуючі системи претензії програмного забезпечення, і може бути не вирішуються впроваджувати нові зміни. Утилізація застарілих систем та їх заміни на більш сучасне програмне забезпечення може включати в себе значний ризик бізнесу, однак вона дозволяє отримати найкраще з старого і нового, і скористатися новими технологічними процесами.

Щоб легше міграції для страхових регуляторів спочатку визначити кращий тип міграції для ваших даних. Для дрібних перевізників можна ефективно звільняти і замінити всю систему відразу. Для перевізників, які більше з кількома рядками ваша перехід може необхідно зробити в просочування методом. Обидва ваше спадщина та сучасна обробка претензій система повинна працювати у взаємозв’язку один з одним до повного розгортання інтегрованої системи претензій.

Інтеграція ваших сучасній обробці претензій програмного забезпечення, в той час як досі вдається ваше спадщину стверджує, система управління може бути зроблено успішно при правильній стратегії. Кілька пунктів повинні бути чітко намітили:

Голи – це головний з них! Мало того, що модернізована система претензії допомогти вашому регулятори, щоб стати більш гнучкими з даними, але це також дасть вам можливість працювати більш ефективно і краще обслуговувати клієнтів. Правильно викладом кожної нової оновленої бізнес-процесів для збільшення продуктивності вашого робочого процесу буде мати важливе значення для кінцевого результату, як все буде працювати і як претензії менеджери взаємодіють з системою.

Доступність – вжити необхідних заходів обережності, щоб переконатися, тримати претензій систем запущений і доступний за Претензії менеджерів і зібрати стратегії про те, як інформація буде засипана з вашої системи претензії спадщини в сучасну систему.

Контакт – Маючи відкриту лінію зв’язку між розробниками дає вам доступ до голосової питання і перевірити свої претензії системи управління в ефективній манері.

Пріоритети – Не забудьте вказати основні пріоритети у вашій дорожньої карти інтеграції, з тим, що високий рівень функції в першу чергу розглядаються в ході розробки системи страхових виплат.

Тестування – Там повинно бути значна кількість часу, відведеного для тестування нової системи в ході реалізації. Широко тестування до і після розгортання може вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути в процесі реалізації.

Існують різні підходи до модернізації і заміни застарілих систем претензії. Страхових випадків управління промисловості охоплює зміни в даний час більш, ніж будь-коли раніше. З правильним знанням і твердий план розгортання великих і заміна рішення можуть успішно стати менш напруженими і містять менше ризиків бізнесу.