кращі плани медичного страхування

Короткий термін охорони здоров’я призначається, щоб бути тимчасовим рішенням для вашого здоров’я. Є безліч причин, щоб піти на короткий термін Healthcare. Одна з найбільш поширених причин, серед них є ті особи, які недавно закінчили свій коледж і не потрапляють в сферу медичного страхування своїх батьків. Крім того, у вас немає негайних робочих місць, що буде дбати про ваше здоров’я страхування здоров’я з планом догляду роботодавця.

Знову ж, ті, хто щойно приєднався у їхній новій роботі, де турбота роботодавця здоров’я плану необхідно працювати протягом деякого часу перш ніж отримати право, ви можете спробувати короткострокового медичного страхування. Цей посередник часу може бути для деяких кілька тижнів або це може бути кілька місяців. Або ж, ви збираєтеся приєднатися до нашої нової роботи після виходу з попереднього і існує розрив деякого часу. Все це проміжний період є ідеальними для занять Короткострокове страхування, які часто надаються роботодавцем вашої попередньої компанії. Іншої причини, коли справжнім планів в галузі охорони здоров’я пройшло і ви збираєтеся продовжувати його чи збирається на якийсь інший план.

Тривалість цих планів може бути від одного місяця і може доходити до одного року. Проте, загальний період для цього плану становить шість місяців, який може бути згодом продовжений або відновлені до одного року. Будь у віці до 65 може вибрати для такого роду планів. Премію за це плани також мінімум. Є деякі плани, де можна всі виплати премій за один раз, або на щомісячній основі. Як фізичні, так і групи можуть піти на ці види планів. Деякі компанії надають кредити платіжних карт. Однак короткий Termcare відшкодування, як правило, політики і не покривають ваші профілактичні процедури, включаючи медогляд або профілактичної імунізації. Все, що вам потрібно зробити, це попросити безкоштовні котирування страхування від різних компаній.

Група планів медичного страхування може бути отримана від роботодавців, які надаються співробітникам. Є багато таких планів, де ваш чоловік і діти можуть бути включені в політику. Знову ж, є різні організації, а також об’єднання, які надають такого роду політику своїх членів як переваги. Є підприємства, такі як кредитні компанії, які також надають група планів медичного страхування для своїх клієнтів в якості переваги.

Однак, роботодавець не зобов’язаний забезпечити своїм співробітникам плани групи здоров’я. У таких випадках, піти на індивідуальний план здоров’я. Багато компаній, що займаються медичним страхуванням можуть надати Вам безкоштовну індивідуальним планом. Пошук фільмів за планами, які відповідають усім вашим вимогам здоров’я і в той же час приходить в рамках Вашого бюджету. Але, якщо ви не можете піти або для здоров’я Група планує як ваш роботодавець не підтримують такі плани або індивідуальний план, як ви не можете собі це дозволити, ви можете вибрати для доступного страхування здоров’я, що фінансуються державою. Ця держава підтримку планів медичного страхування можуть бути надані за низькою премією або повністю безкоштовне страхування плани в залежності від вас, так і Вашій родині.