кращі нові гарантії автомобіля

Коли ви отримуєте новий автомобіль, ви зазвичай дана нова гарантії автомобіля, крім того, вибір, щоб купити розширену гарантію. Все більше і додаткові автовиробники пропонують з довічною гарантією, нові покупки автомобіля, це може бути завдяки тому, що фактично багато людей купують автомобілі та надання гарантій може бути засобом, щоб заманити людей до покупки нових замість цього. Chrysler Corporation пропонує довічну гарантію трансмісії на нові автомобілі. Це означає, що якщо ви купуєте підмінний автомобіль від них, гарантія триває до тих пір, поки у вас є автомобіль. Гарантія може бути анульована, якщо ви торгуєте в автомобілі, але якщо ви передати його дитині, яка починається за кермом, гарантія діє до цих пір. Крайслер трансмісії держави гарантій, що, якщо ваш автомобіль має проблеми з передачею чи двигуном питання будуть виправлені, однак ви повинні володіти перевірки автомобіля в дилерському центрі протягом двох місяців з дати придбання вашого автомобіля, кожні 5 років.

Kia і Hyundai корпорації пропонують 10-річну сто, 000 миль гарантії трансмісії Крім того, це трохи додаткових зручним, ніж гарантія Chrysler, і він може бути переданий новому власнику проте він закінчиться в будь-якому п’яти років або 60 000 миль. GM пропонує сто, 000 гарантія трансмісії, яка повністю перенесені на нових домовласників, Honda, Ford і Toyota все забезпечують повністю переданої 60000 гарантій на їх транспортних засобах.

Так питання в тому, що якщо ви збираєтеся купити автомобіль на гарантії тільки те, що буде кращою гарантією, щоб отримати? Все залежить від того, як довго ви пропонуєте на збереженні вашого автомобіля.

Більшість домовласників Торгівля автомобілями свої транспортні засоби в 5 до 5 один / два роки після того, як його отримати. Так що якщо ви не тип людини, який буде вести ваш автомобіль, поки він просто не може керувати з цього моменту, довічна гарантія не може бути необхідним, але якщо ви отримуєте вашої автомобільної і налаштувати на збереження його протягом 5 років, які мають Довічна гарантія, цілком ймовірно, буде хорошим ведмедем ідею на увазі, що трансмісії гарантій як правило, тільки капот двигуна і тому передача, і ці 2 окремих елементів машини жахливо рідко пробою (якщо немає деякої недбалості в половині будинку власників, що гарантія буде не капот чи інакше). Бампера до бампера гарантії є гарантіями, які капотом все інші частини автомобіля (крім тих, які можна було б очікувати, щоб агітувати або зношується).

Є кілька фірм, які пропонують 36 000 милі, три роки гарантії. Hyundai і Kia забезпечують 5 років 60 000 миль гарантії крім допомогу на дорозі протягом 5 років.

Дивлячись на право автомобіля може бути досить напружений, не отримати ваш автомобіль на гарантії самотні, що повинна бути просто додатковий акцент на вашій покупкою, але з додаванням гарантія на новий автомобіль може бути хорошим автомобілям плану оснащені тонну складних електричних і комп’ютерних елементів, що нові автомобілі повертаються з сьогодні. Коли ці компоненти руйнуються, вони будуть дуже дорогими в ремонті.