кращі водії – чоловіки чи жінки

З початку автомобіль епоху, коли всі жінки почали використовувати автомобілі спору залишилася колишньою. Чи чоловіки кращими водіями, ніж жінки? Незважаючи на те, що немає ніяких реальних наукових доказів до твердження, що чоловіки водять краще і безпечніше, ніж жінки, ви рідко почуєте людина зізнався, що його дружина або подруга диски краще, ніж він.

Отже, хто ж насправді є кращим водієм? Хто менше залучені в порушення правил дорожнього руху та дорожньо-транспортних пригод? Хоча багато водіїв-чоловіки задумайтеся на секунду, при відповіді на питання, авто страхові компанії вже проаналізували статистику і відповіли на запитання.

Згідно з даними, зібраними страховиків, молоді водії-чоловіки є найбільш ризикованими і можуть бути залучені в дорожньо-транспортні пригоди. Чоловіки від 16 до 25 у віці набагато частіше учасниками аварій і частіше стягується за порушення правил дорожнього руху. Ці статистичні дані впливає на те, як компанії встановлюють свої ставки автострахування для цієї групи водіїв.

Є безліч суперечок на цю тему і чоловіки, як правило стверджувати, що жінки гірше водіїв. За офіційною статистикою 2007 TrafficStats дослідження показують, що чоловіки більш схильні до участі в ДТП зі смертельним результатом автомобіля, ніж жінок на 77%. У дослідженні взяли участь інформації від FARS (Fatality Аналіз системи звітності) і Національне обстеження Подорожі Побутові, оцінюючи смертей на 100 мільйонів поїздок. Цифри були 14,61 для чоловіків і 6,53 для жінок, у той час як загальне число смертей в результаті дорожньо-транспортних пригод протягом 6-річного періоду з 1999 по 2005 рік було 175 094 чоловіків і 82 371 жінок.

Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) показує, що 14 512 людей загинули через дорожньо-транспортних пригод у 2007 році в порівнянні з 5865 жінками. Хоча Є більш чоловіків-водіїв на дорозі, ніж жінок-водіїв, цифри досі підтримують TrafficStats дослідження.

Вік аналіз показує, що чоловіки у віці від 20 до 24 років, швидше за все, вб’ють у автомобільну аварію, в той час як жінки у віці від 16 до 19 років мають більш високий рівень смертності, ніж у жінок у віці 20-24. Більшість страхових компаній погоджуються, що молоді люди мають набагато більш агресивним стилем водіння і, як правило, порушують закон набагато частіше, ніж у молодих жінок-водіїв.

Так є молоді водії завжди піддаються більш страхові тарифи при отриманні політику? На щастя, немає, хоча тенденція правильна. Автомобіля страхові компанії схильні оцінювати ризики по-різному, тому дуже важливо для молодого водія порівняти котирування страхування автомобіля від різних страховиків, перш ніж політики.

Один із способів, щоб зробити страхування автомобіля дешевше переживає курс безпечного водіння. Маючи докази того, що ви пройшли через такий курс може призвести до зниження щорічних премій тому все більше водіїв усіх вікових груп розглядають цей варіант. Один з провайдерів онлайн-курс зазначає, що в 2008 році було більше чоловіків, застосування для таких курсів, ніж жінки. Чи означає це, що люди починають думати про свої водійські здібності і ризики, пов’язані з їх агресивній манері водіння автомобіля? Може бути. Але статистика набагато точніше відповісти на це питання.