кращі автострахування ставки – дешевше краще

Коли по магазинах навколо, щоб знайти найкращі ціни автострахування ви, ймовірно, дивлячись з чим порівнювати премії від одного страховика до іншого. Тим не менш, ставки не єдина змінна, яка буде тримати ваші витрати на страхування вниз, ви також повинні дивитися на саму політику і покриття ви будете отримувати. Деякі положення є життєво важливими в той час як деякі з них просто гарне доповнення і багато іншого може бути просто непотрібних витрат в залежності від ситуації.

особистих активах і сім’я на першому місці

Кращим авто страховий поліс забезпечить достатнє охоплення для вашої родини і ваших активів. Хоча більшість закони вимагають страхові поліси, які покривають витрати на медичне обслуговування, реабілітацію та витрат на поховання для ваших пасажирів та інших осіб, причетних до аварії, в тому числі пішоходів, суми достатньо низькі і недостатні. Залежно від вашого доходу і рівень ваших активів, ви повинні дивитися на покупку не менше $ 100 000 покриття на людину і $ 300,000 в аварію.

Те ж саме справедливо для страхування вашого автомобіля, як більшість правових меж за $ 15 000 і враховуючи, що новий автомобіль середньому близько $ 25000. Так що ви повинні розглянути можливість отримання покриття принаймні $ 30 000.

Крім того, необхідно розглянути й інші питання, такі як в участі в ДТП з недостатньо застрахованих автомобілістів. Додаткове освітлення заощадить вам багато болю, як вона буде охоплювати тих же витратах інший водій був би відповідальний за, варто вам інакше довелося б платити за з власної кишені.

хороші пільги, але не обов’язково

Як вказувалося вище, кращі ставки страхування авто не обов’язково лежать виключно в премії, а й додаткове покриття ви отримаєте, що може або не може бути необхідним. Наприклад, при зіткненні і всеосяжний охоплення вище франшиза ви носите тим менше ви повинні заплатити, щоб страховик у вигляді премій. Франшиза суму грошей, яку ви будете платити в ремонтну майстерню, перш ніж ваш страховик має крок дюйма

Якщо ваш автомобіль коштує менше, ніж $ 5000, ви, ймовірно, не потрібно включати їх, тому що з плином часу премія буде додати до набагато більше, ніж страховикові доведеться платити, навіть якщо ваш автомобіль повністю знищений. Крім того, пам’ятайте, що якщо аварія не ваша вина, страхування іншого водія буде покривати витрати на ремонт.

отримувати кращі ставки автострахування

Є багато знижки доступні, але страховики воліють не афішувати їх так, ви повинні запитати. Часто ви виявите, що якщо ви приймаєте певні дії або відповідають визначеним критеріям, ви зможете отримати знижку на здоровенний вашої премії. Те ж саме справедливо для певних категорій людей, від пенсіонерів до вчителів.

Ви також можете отримати суттєві знижки на ваше авто страхування, якщо ви купуєте більше ніж один тип покриття з того ж страховика. Думайте про це як оптову знижку. Так що, якщо ви купуєте страховку домовласника, а також страхування автомобіля від тієї ж компанії ви можете отримати в будь-якому місці до 15-відсоткову знижку на ваші ставки.

Іншим способом ви можете переконатися, що, щоб отримати кращі ставки автострахування є аналіз чи ні подачі невеликий претензії варто того, в довгостроковій перспективі. Чим більше вимог пред’являється ви подаєте тим вищі ваші премії піде, так що якщо вам потрібно ремонту знаходяться під $ 1000 ви повинні розглянути питання про покриття їх самостійно, а не в процедурі його з вашим страховиком.