кращі Абі практиці для критичних охоплює хвороба з визначення моделей

Модель визначення ви знайдете, як ви читайте далі у статті була взята з кращої практики ABI для критичних охоплює хвороба (травень 2002 года). Страхові компанії, члени ABI повинні дотримуватися цих визначень моделі, коли вони продають критичних захворювань політику.

Що стосується основної хвороби, всі ABI членів щонайменше покриває інфаркту, раку та інсульту. Інші компанії можуть запропонувати кращі критичні захворювання кришку і ви можете виявити, що там може бути неподібність між політикою та умовами покриті. З іншого боку, якщо член ABI воліє використовувати різні критичні визначення політики хвороби, ви можете гарантувати собі, що переваги можуть бути набагато сприятливіші, ніж визначення моделі.

Давайте поглянемо на модель визначення, ретельно пояснив і класифікуються за ABI.

рак
Статистика показує, що 1 з кожних 3 чоловіки можуть вступати в критичних захворювань, таких як рак. Те ж саме може статися і 1 з кожних 5 жінок.

Будь-яка злоякісна пухлина характеризується неконтрольованим зростанням і розповсюдженням злоякісних клітин і вторгнення в тканини. Термін рак включає критичні захворювання, як лейкемія і хвороба Ходжкіна, але не поширюється на наступні:
• Всі пухлин, гістологічно описаний як передракові, як неінвазивна або як рак на місці.
• Всі пухлини передміхурової залози, якщо гістологічне не класифікований як мають шкалою Глісон більше 6 або мають прогресувала, принаймні класифікації TNM T2N0M0.
• Всі форми лімфоми у присутності будь-який вірус імунодефіциту людини.
• саркома Капоші у присутності будь-якого Вірус імунодефіциту людини.
• Будь-які раком шкіри, ніж інші інвазивні злоякісні меланоми.

Серцевий напад
Серцевий напад, як вважають, другий критичних захворювань у Великобританії відповідальність за більшість критичних претензій хвороби. 1 з кожних 5 жінок можуть постраждати від серцевого нападу в якийсь момент в їх житті, не доживши до 65 років.

Загибель частини серцевого м’яза, через недостатнє кровопостачання, що призвело до всі з таких ознак гострого інфаркту міокарда:
• типова біль у грудях;
• нові характерних змін на ЕКГ;
• характеристика зростання серцевих ферментів, тропонинов або інших біохімічних маркерів;
• де всі перераховані вище показує певну гострого інфаркту міокарда.
Інші гострі коронарні синдроми, в тому числі, але не обмежуючись стенокардія, не підпадають під це визначення.

Ниркова недостатність
За Великобританії Ниркова реєстрі 1998 року, в кінці 1998 року, близько 31 000 чоловік могли постраждати від критичних захворювань, як ниркова недостатність. Крім того, приблизно 50 відсотків з цих людей, жертв цього критичного захворювання, можливо, зазнали операції, а інші можна лікувати за допомогою діалізу.

Кінцева стадія ниркової недостатності, представляючи як хронічний незворотний відмову обох нирок функціонувати, в результаті яких або регулярні ниркового діалізу або трансплантації нирки ініціюється.

Основні трансплантації органів
Фактичне проходить в якості одержувача, або включення в офіційну Великобританії лист очікування, пересадка кісткового мозку серця, печінки, легенів, підшлункової залози або кістки.

Розсіяний склероз
За даними товариства розсіяного склерозу 2002 число людей, які страждають від цього критичного захворювання може нараховувати до 85 000 у Великобританії. Додаткові дані показують, що близько 2500 нових випадків критичних захворювань, таких як розсіяний склероз може бути виявлена ​​кожен рік у Великобританії.

Певний діагноз Консультантом Невролог розсіяного склерозу яка задовольняє всім наступним критеріям:
• Там повинно бути поточне знецінення моторної або сенсорної функції, які необхідно зберігаються протягом тривалого періоду, принаймні шість місяців.
• Діагноз повинен бути підтверджений методи діагностики на момент подачі позову.

хід
За даними асоціації інсульту 2002 близько 100000 людей можуть страждати від цієї критичної хвороби щороку у Великобританії. Крім того, хід критичних захворювань, які можна розглядати як найбільший фактор причиною інвалідності у Великобританії близько 300 тисяч людей, постраждалих за один раз.

Цереброваскулярних інцидентів в результаті постійного неврологічного ушкодження. Перехідні Ішемічна атака спеціально виключені.

Джерело: www.abi.org.uk