кращого контролю, передбачені гімн світяться має ОВЗ і плани

Коли справа доходить до вирішення охорони здоров’я, споживчих і ви повинні відповідати з його направленням. Ви, як споживач і одержувачем медичного страхування від постачальника повинні мати право голосу на охорону здоров’я і ви повинні знати зміст договору. На жаль, ряд медичних страхових плані не є відкритими для цього і майже не залишають місця для осіб належним чином контролювати напрям їх охорону здоров’я.

Але на цей раз, покупці медичного страхування вдається знайти контролю у вигляді планів, передбачених Blue Cross Каліфорнії. Постачальник назвав цей як «Lumenos ‘має ОВЗ і плани, де ОВЗ означає здоров’я рахунок стимулювання план і має в якості медичні ощадні рахунки. Це нова пропозиція від Cross Blue насправді споживач спрямованого плану, де вона виводить на ваше рішення. Замість того, щоб фірми медичного страхування прийняття рішення для пацієнта, це людина і його лікар, який робить рішення здоров’я і фізична особа є в сидіння водія.

Для жителів Каліфорнії, вони пропонуються з трьома Lumenos плани, і вони можуть вступити в один із трьох планів. Перший варіант Lumenos МАЄ і це медичні ощадні рахунки, які дозволяють зберегти осіб оподатковуються гроші, щоб платити за медичні витрати. Особи не потрібно платити податки на зняття тих пір, поки кошти витрачаються на кваліфікований медичний рахунок. Особи заробити гроші в такий план, як заробити кошти інтерес і кошти, не витрачені на рік, будуть перенесені на рахунок на наступний рік.

Lumenos ОВЗ і інший варіант, і в цьому плані, люди добираються, щоб мати Blue Cross спонсорські увагу, що платитиме за здоров’я людини витрат. Засоби, які використовуються в цьому плані ведеться від нагороди моменту внесення особою бере участі в оздоровчих програмах постачальника як програма управління вагою.

Остання програма Lumenos постачальника є Lumenos ОВЗ Plus. Це рахунки медичні стимулювання Plus. Це приходить з бонус-додатково $ 500 в рік на рахунок. Додаткові $ 1000 для сімей буде надана. У момент, коли окремі відповідає потрібним франшиза, тим Lumenos плани будуть включати 100 відсотків охоплення для ряду пов’язаних зі здоров’ям потреб. Криті тут включають відвідування індивіда до свого лікаря, стаціонарне обслуговування пацієнтів лікарні, охорона материнства і навіть ліки за рецептами.

Для тих людей, які отримують послуги будь-який з планів Lumenos, ці люди будуть мати доступ до Blue Cross управління охороною здоров’я сайті-відомий веб-сайт управління охорони здоров’я. Веб-сайт для всіх одержувачів плани Lumenos буде надано доступ до Лінії Медсестра рекомендацію, яка, на відстані телефонного дзвінка і можуть надаватися в будь-який час дня. Це виділеної лінії вирішенню актуальних питань від фізичних осіб. Програма особистісного тренер охорони здоров’я передбачено, які можуть допомогти людям в їх потреби. Вводячи ці плани, Blue Cross Каліфорнії зуміла висунути вибори для жителів цього району.