кращих способів знизити страхування автомобіля

Ми всі знаємо, що страхування автомобіля може бути дорогою в рази, а з 78% людей, в даний час проживає у Великобританії, що володіє 1 або більше автомобілів, це не дивно, що страхування автомобіля є найпопулярнішим видом страхування є. З цієї причини я поставив разом кілька простих порад про те, як знизити страхування автомобіля.

Найпростіший спосіб для людей, щоб заощадити гроші при пошуку страхування ходити по магазинах навколо. Взявши перший цитата вам дають було б божевіллям в цей день і віку з такою кількістю інструментів, доступних для вас. Ціна, яку страхова компанія може послатися на вас може бути майже в два рази в порівнянні з іншою з точно таким же суму покриття. Причина цього в тому, що одна компанія може розглянути щось як високим фактором ризику в той час як інша компанія не може бачити це як же важливо,. Остаточна ціна, що ви отримуєте від страхової компанії отриманий шляхом додавання або віднімання грошей, щоб ваша цитата після кожної відповіді ви даєте. З кожною компанією відрізнятися від інших, ви отримаєте більш вигідну угоду, отримувати котирування з багатьох компаній, як це можливо.

Ще один спосіб знизити премію, щоб мати більш низьку згруповані автомобіля. Що так багато різних автомобілів на дорозі, страхові компанії розділити їх на групи. Є 20 груп в цілому і, взагалі кажучи, чим вище група ваш автомобіль, тим вище премія буде ваш. Ось чому він повідомив, що молоді водії повинні отримати автомобіль у низькій групі вони, можливо, може зменшити суму, яку вони повинні платити. Якщо ви думаєте про покупку нового автомобіля перевірити, до якої групи він знаходиться в першій і переконайтеся, що він не буде коштувати вам дуже багато, щоб застрахувати.

Якщо ви вирішили придбати договір про страхування в Інтернет, то ви також можете заощадити трохи грошей. Багато провайдерів страхування в даний час пропонують знижки для своїх клієнтів, якщо вони купують їх страхування онлайн, поки ви не обходиться компанії гроші, не справа з радником продажів. Ця економія потім бути передані Вам у вигляді знижки.

Наступний спосіб зменшити суму, яку ви платите, щоб зберегти судимості водіння і нарощувати свої ніяких претензій бонус. Це легше сказати, ніж зробити, але якщо у вас є судимості водіння і до 5 років жодних претензій бонус ви могли бачити зменшення суми ви платите за свою премію на цілих 75%.

Підвищення безпеки вашого автомобіля може також зменшити суму, яку ви цитує зовсім небагато. Наявність сигналізації та іммобілайзера слюсар допоможе вам невелику знижку і мають трекер устаткована побачите великі скорочення в суму, яку ви повинні платити. Навіть перехід, де ви залишити свій автомобіль на ніч допоможе знизити суму, яку ви повинні платити. Якщо Ви вирішили залишити свій автомобіль на диску, а не на вулиці, ви повинні побачити 5% різниці у вашій премії.

Інші ефективні способи, щоб знизити страхові внески прийняти передові іспит з водіння, сплатити премію на одному диханні, видалення непотрібних драйверів з імені вашої політики, знизити річний пробіг і вважати третьою стороною тільки кришка для менш цінних автомобілів.