кращих способів заощадити гроші на медичне страхування

У сучасному світі, це добре відомий факт, що Америка є одним з найбільш передових країн на земній кулі, але це вкрай не вистачає у своїй медичної страховки. Сьогодні, жорсткої світової економіки не вжив жодних кроків, щоб очистити цю ситуацію, яка відбилася таким чином, що багато громадян Сполучених Штатів працюють на безліч проблем охорони здоров’я. Люди кажуть, що їх медична страховка не може виконати всі свої потреби, пов’язані зі здоров’ям, з іншого боку, ставки премії дуже високі, і деякі люди залишаються без покриття. Незважаючи на всі ці проблеми, є кілька варіантів, доступних для людей, які забезпечують кращий вигляд недорогого медичного страхування і з різними перевагами. Нижче наведені шість способів заощадити гроші на медичне страхування.

1. Працівник компенсації: Якщо працівник отримує травму в своєму робочому місці, інші роботодавці повинні дати певний внесок, роблячи компенсацію, так що це може допомогти для лікування потерпілого. Цей вид недорогого медичного страхування дешевше порівняно з охоплюють ваші медичні рахунки через зацікавленим медичним страхуванням.

2. Medicaid: Багато людей думають, що ті, хто в даний час безробітний, не мають права отримувати Medicaid, тому багато хто не вважають Medicaid як життєздатний варіант. Але, програма Medicaid розрахована таким чином, щоб допомогти малозабезпеченим сім’ям та окремим особам і забезпечувати медичне страхування яких вони потребують. А також вимоги та положення для Medicaid постійно змінюються і оновлюються кожні зараз і потім. Так, кожен має право на отримання плану Medicaid.

3. Medicare: громадяни, які у віці старше шістдесяти п’яти років та осіб з обмеженими можливостями можуть скористатися Medicare, яка є недорогою медичного страхування. Це страхування, яке надається урядом США надає різні плани і включає в себе різні рівні охоплення. Вона включає в себе початковий план Medicare, Medicare Advantage плани, а також плани відпускається за рецептом ліки.

4. Короткострокові медичного страхування: Цей вид страхування буде визнана більш підходящою для громадян, які нещодавно втратили роботу і для тих, хто в період між зайнятості. Тому що тільки ці люди можуть бути покриті протягом короткого часу і премії для них також зберігаються на абсолютному мінімумі. Деякі люди по магазинах навколо, щоб знайти найкраще справу, єдине, що їм потрібно, це отримати деякі вид покриття, для тих людей, цей вид страхування служить гарним.

5. Групові тарифи: Всі ми належимо до якогось групи. Групова приналежність економить досить багато готівки на медичну страховку, але більшість людей, не розуміють його важливість. Премія буде не поширюється на групи, але це скоротить Ваші витрати на отримання групову знижку.

6. Медичне страхування дисконтна карта: Випадок, хоча, це не недорогий медичне страхування, страхові карти знижка може показати різницю, коли ви отримаєте його, і коли ви не отримуєте його. Вам буде надано з дисконтною карткою, за допомогою якої ви можете заплатити невелику щомісячну плату в кабінеті лікаря або в лікарні отримують лікування. Ставки дисконтування наданий для цих карт досить мінімальні і залежить від вартості медичної процедури.