кращих планів медичного страхування для Вас

Багато американців повинні купити медичну страховку, і коли вони роблять, у них є одне питання. Вони запитують, що кращий план медичного страхування для своєї сім’ї. Ми насправді мають набагато більше можливостей, ніж ми зробили кілька років тому, і це питання не так просто відповісти.

Насправді, єдиний спосіб, щоб знайти кращий медичний план, щоб визначити те, що ми очікуємо від цього плану, а також прийняти хороший погляд на те, що ми можемо собі дозволити. Щоб допомогти вам відповісти на це питання для себе, і для своєї сім’ї, давайте подивимося на загальні типи політики на ринку.

РРО (Основний постачальників організацій) дуже часто в ці дні, як на особистісному, і ринковий груповий вигоди. З РРО, ви будете мати мережу медичних послуг у вашій області. Якщо ви використовуєте цю мережу, страхова компанія забезпечить найбільш охоплення. Тим не менш, ви можете вийти з мережі, але ви повинні погодитися на більш низький рівень охоплення. Цей план, ймовірно, популярною, оскільки вона дозволяє споживачеві максимальну гнучкість, забезпечуючи при цьому хороше покриття.

HMO планів (Організації підтримки здоров’я), з іншого боку, буде охоплювати тільки мережа медичних послуг. Бо тільки від медичних послуг провайдерів, які контракт з мережею покриті, ОПЗ має більше контролю над медичних витрат і послуг. Ці плани зазвичай забезпечують найвищий рівень охоплення, але і мають найбільшу кількість обмежень.

Важливо відзначити пару винятків з покриття мережі. Загалом, будь-якої надзвичайної ситуації будуть розглянуті, якщо це не можливо, щоб шукати мережу медичної страховки. У деяких випадках, медичні послуги можуть також бути покриті за межами мережі, якщо вони не доступні всередині мережі. Це дуже важливо для розуміння політики, перш ніж виникне така необхідність. І не аварійні служби повинні бути авторизовані, перш ніж руки.

Новий тип покриття називають HSA (медичні ощадні рахунки). Тепер це покриття складається з двох частин. Одна частина більш високою франшизи основних поліс медичного страхування. Інша частина являє собою спеціальний накопичувальний рахунок.

Ідея тут, в тому, що грошей на рахунку економія буде допомогти покрити високу франшизу. Внески на ці рахунки, в межах, що не підлягають оподаткуванню і може бути використаний для різних медичних послуг. Деякі з цих послуг, таких як стоматологічні або бачення, можливо, навіть не покриваються медичної плану. Всі заощадження перевернутися з року в рік, так що ви не ризикуєте втратити гроші, які ви не витрачаєте. І гроші можуть бути зняті у пенсійному віці без штрафу.

Це може звучати як я дуже зміщена в бік плани HSA. У них дійсно є переваги, але вони працюють тільки для дисциплінованих вкладників. Я знаю багатьох людей, які перейшли від HSA на інший план, тому що вони ніколи не отримували час для створення внесків, і тому план просто не працює для них.

Крім цих загальних планів, є плани і відшкодування зазначених планів з встановленими виплатами. Ці заплатити певну суму для різних медичних послуг відповідно до Програми привілеїв. Перш ніж придбати план, як це, що вам дійсно потрібно, щоб переконатися, що графік у відповідності з поточними витрати на медичне обслуговування.