кращий термін компаній зі страхування життя

Люди вибрати термін страхування життя, якщо вони мають вартість, яка, в кінцевому підсумку піти – такі, як плата за навчання або іпотечний платіж. Термін страхування життя, як правило, дешевше, ніж постійний страховий поліс. При покупці терміну страхування життя важливо, щоб піти в хорошій компанії. Таким чином, нижче наведено список з кращих термін страхування життя компанії на ринку.

Джексон національної:

Джексон Національна Компанія зі страхування життя був сформований у 1961 році. Сьогодні обсяг продажів компанії складає більше $ 14,5 млрд., а загальна вартість майна становить близько $ 75 мільярдів. Група пропонує індивідуальне страхування життя, інституційних продукції, постійні та змінні ануїтети, управління активами, роздрібні пайові інвестиційні фонди, і роздрібних брокерських послуг для своїх клієнтів.

Джексон Національної пропонує термін страхування життя в тривалості десять, п’ятнадцять або двадцять років. Політики, називається Protector JNL термін життя, гарантується протягом поновлення, поки страхувальник до досягнення нею віку 95 років. Термін політики через Джексона не може бути перетворений в постійну політику, поки у віці 80 років.

Lincoln National:

Група Lincoln Financial була заснована в Форт Уейн, штат Індіана в 1905 році. Сьогодні, Lincoln Financial Group має $ 171 млрд активів під своє управління і є штаб-квартирою у Філадельфії. Lincoln Financial Group є багатопрофільною фінансової компанії, головна мета якого полягає у наданні фінансових рішень, які допомагають своїм клієнтам забезпечити їх вихід на пенсію і управляти своїми переходами життя.

Лінкольн нації пропонує строку тимчасового покриття на термін від одного, п’ять, десять років або довше. Термін служби виробу називається Лінкольн Елементи Життя Рівень термін. Премії є фіксованими, і ніяких інвестицій не буде повернений в кінці контракту.

Aviva:

Aviva є п’ятою за величиною страховою компанією в світі. Він має 725 $ млрд. в активах під його керівництвом. Корпоративні Історія компанії сходить до 1696. Aviva USA заснована в місті Топіка, штат Канзас. Компанія пропонує довгострокові заощадження, страхування, пенсії, а також продукти пенсійного доходу.

Десять, двадцять, тридцять, а щорічний поновлюваний термін політик доступні через Aviva. Премій фіксовані, а мінімальна номінальна вартість становить $ 50 000. Aviva політики термін також перетвориться в будь-який універсальний поліса страхування життя.

радгоспу:

Радгосп почав продавати страхування життя в часи Великої депресії, в 1929 році. Радгосп тепер має більш ніж 100 мільярдів доларів в охопленні.

Компанія пропонує термін поліси страхування життя з фіксованим або регульованими премій. Терміну дії поліса може бути п’ять, десять, двадцять, тридцять років і мають право на продовження до віку 85 або 95 в залежності від стану поліс видається дюйма сільськогосподарської політики держава не може бути перетворений в постійну політику, поки страхувальник досягає віку 75.

вірності:

Fidelity був заснований сорок років тому і зараз має філії у всіх великих фінансових центрів у світі. Fidelity надає фінансові послуги та інвестиційних ресурсів для приватних осіб та установ. Fidelity пропонує взаємне фондові продукти, послуги брокерської знижки, пенсійні послуги, планування нерухомості, управління активами, страхування та страхування життя.

Fidelity пропонує термінове страхування життя фізичних осіб, які знаходяться у віці від 18 до 70 років. Термін період може бути десять, п’ятнадцять або двадцять років.