кращий спосіб порівняти Караван страхування

Якщо ви є власником або використовувати будиночок, ви повинні дійсно думати про те, щоб політики караван страхування. Це складна річ для порівняння, все ж. На відміну від більшості страхових потреб, які легко покриваються всі основні національні компанії, караван політики надзвичайно замовлення. Кращі з них не обов’язково виходити від страхових компаній, чиї імена ви б визнати. Так як же можна йти про спробу порівняти Караван страхування, щоб переконатися, що найкраща пропозиція в даний час було?

Коли ви намагаєтеся порівнювати різні страхові поліси з вашого власного кажана, кращий спосіб зробити це, щоб скласти список всіх речей, які ви вважаєте, що ваші статичні ван повинна бути застраховані, а потім перевірити ваші політики кандидата, щоб побачити, якщо вони фактично покривають за те, що ви хочете бути покриті за. Як власник ви каравану знаходяться в кращому становищі, щоб знати, що ваш караван страховий поліс повинен охоплювати вас за чим більшість. Так складіть список і почати перевірку його до кришки політики вам пропонують. Той, який охоплює все, що ви перерахували за найкращою ціною є політика для вас.

Тим не менше, навіть досить досвідчені каравану власник навряд чи знають все те, що він або вона дійсно повинна бути взята для. Кращий спосіб порівняти політику Караван страхування, це піти в компанію або організацію, яка існує на благо туристів і автофургоні – як Національна асоціація власників наметове (NACO), який останнім часом почав працювати власна служба караван страхування на додаток до сервіс, який порівнює караван політики від імені членів і караван власників. Такі організації, як NACO знаходяться в ідеальному положенні, щоб допомогти вам розібратися в деталях вашої політики. Вони являють собою зібрані знання ‘варто караван власників років досвіду. Все, що сталося з будиночок є частиною знання цих організацій – а це означає, що у вас більше шансів отримати політику Караван страхування, яка дійсно охоплює всі можливі випадки, якщо ви йдете через одну з них, щоб захистити ваші статичні.

Дійсно, така організація, як Національна асоціація власників наметове є єдиним способом успішного порівняння цін караван страхування. Ніхто інший не має достатньо знань про караванах і речі, які ставлять під загрозу їх дати вам обгрунтовану думку. Є так багато небезпек і ризиків, які повністю караван конкретних (наприклад, попадання води і погодних ушкоджень), що “нормальний” Страховий брокер навряд чи дасть вам достатньо корисної інформації для роботи, дійсно ви отримуєте гарну ціну.

Політика Караван страхування повинен охоплювати статичний власника проти злому і проникнення, крадіжки або пошкодження в той час як ван залишається без нагляду, часто протягом декількох місяців поспіль, у відносно без охорони простору турбазі. Це місця, в яких живуть статичного фургонів – відкрита для елементів і відкриті для опортуністичного крадіжки на регулярній основі. Ви не можете порівняти Караван страхування належним чином, якщо ви йдете через організацію, яка дійсно розуміє це.