кращий план генерального директора страхової

Повноваження не вирішувати бізнес-завдання, вирішувати проблеми робити
Деякі з найрозумніших людей, яких зустрічаєте може мати повноваження, а деякі не можуть мати повноваження. Скільки разів ви зустріли людину, яка має ступінь / облікових даних в одній області, але працює в повному протилежному полі? Сто років тому, більш високим рівнем освіти були доступні для багатих, в основному. У корпоративній арені сьогодні, вона практично нічого не чути, щоб найняти когось, який не має вищу освіту. Цей зсув викликав осіб шукати градусів замість того, щоб навчитися вирішувати проблеми реального життя у світі бізнесу.

Деякі з найрозумніших “ділових осіб, що рішення” практично не мають повноважень. Багато з них є власники малого бізнесу, які вирішують реальні проблеми бізнесу на щоденній основі без ‘новітня і найкраща “повноваження пропонованих професійному світі. Наскільки важливими є власники малого бізнесу? Статистика дати більш точний опис цієї точки. Розглянемо статистику по справах малого бізнесу на приватні фірми, невеликі підприємства забезпечують роботою більше половини приватних робочої сили країни, і малі підприємства є облік завдань творцям доводиться більше 99% всіх фірм (www.sba.gov).

Подумати тільки у вашій уяві, як багато хто з тих, власники малого бізнесу мають великий і визнаний градусів / повноваження. Більшість успішних власників малого бізнесу, я знаю, не мають повноваження і живуть заможно. При прийомі на роботу когось, це не завжди краще найняти когось, який має повноваження, а, найняти когось, який може вирішувати реальні проблеми бізнесу і пропонує рішення.

Оренда вирішувати проблеми!

помилка: не наймати з коробки мислителів
Цей момент особливо вірно, коли бізнес повинен розвиватися. Не зрозумійте мене неправильно, хоча, все зростаючим компаніям знадобляться в коробки мислителів обробляти монотонних завдань, які повинні бути завершені в повсякденній діяльності. Проте найчастіше забувають менеджери за наймом поза коробки мислителя, які можуть не тільки виконувати роботу потрібен, але крок вперед, а також. Далі говорить, що коли справи ведуться, всі бізнес-діяльності підлягає підвищенню на. У нашій глобальної економіки, зростаючі підприємства не можуть дозволити собі ігнорувати поліпшення на вже існуючій бізнес-моделі компанії. Наприклад: поза коробки мислитель, в ході своєї роботи, скаже: “Зачекайте хвилину, що є кращий спосіб впоратися з цією ситуацією, коли вона виникає знову …” замість того щоб сказати: “Ну, ось не моя робота, і я не заплатив, щоб думати про те, як поліпшити цю справу, це не моя відповідальність ». Більшість людей, які думають, як це відчувати, що вони не мають жодних зобов’язань щодо поліпшення бізнес, тому що поліпшення бізнес не принесе їм користі. Навпаки, я працювала в компанії, де хороші ідеї визнані і нагороджені компенсацію у вигляді бонусу.

HR може допомогти в управлінні найму, але тільки ви знаєте, що і хто як не можна краще підійде для отримання позиції, і моє припущення, це людина, яка бачить далі свого вікна.

управління, гуляючи по
Менеджерів / власників бізнесу можуть отримати велику користь від цього стилю: управління, гуляючи. Зробити багато професіонали знають про це стилі? Так. Хіба це практикується так, як треба? Напевно, немає. Найбільш ймовірна причина в тому, що менеджери можуть думати: “Оскільки бізнес-світ зійшов основному до електронного зв’язку, прогулянки і даючи” обличчям часу “є неефективним і займає багато часу, так чому б не відправити масову електронну пошту, щоб ті, які працюють під мене ? “Думаючи таким чином не тільки зробить ваші клієнти відчувають себе забутими і як би ваш час є більш цінним, ніж у них, він буде також створити атмосферу менше відповідальності, тому що ви ніколи не бачили ваші співробітники.

У довгостроковій перспективі, ігноруючи співробітників дасть нещасними співробітниками.

Нещасна співробітників не призводять ні до якого пристрасть до своєї роботи.

Ні пристрасть до своєї роботи не дасть бідним продуктом роботи.

Погано продукт роботи в кінцевому підсумку призведе до падіння компанії.

Жодна компанія не означає, немає роботи і немає зарплати. Намагаючись догодити всім неможливо, але управління, гуляючи впевнений дійсно допомагає.

Рішення: вийти з-за клавіатури і, як мінімум, бути “видно” співробітників і клієнтів. Для величі які повинні бути досягнуті, керівництво має забезпечити середовище, величі.