кращий охоплення Medicare плани за допомогою Медігеп страхування

Страхування Медігеп пропозицій чи планів Medicare доповнення були стандартизовані центрів Medicare і Medicaid Services (CMS) в 1992 році. Хоча Медігеп політики також були доступні до цього, але літні володіють плани до 1992 року все ще знаходяться під нестандартні плани, але вона знайшла ці плани вже не мають права на нові плани. Слід зазначити, що Медігеп чи планів Medicare додаткового страхування продаються приватним страховим компаніям, і немає ніякого уряду спонсорства за ними. І це є причиною, страхових полісів може відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування, в той час як ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

Багато людей дійсно отримують прибуток і вигоду від Medicare, хоча воно не покриває 100% усіх витрат на медичне обслуговування. Багато набувають Medicare доповненню планів, щоб допомогти компенсувати витрати, що не покриваються традиційними Medicare. Ці внески також буде йти на надання допомоги Medicare. Щоб компенсувати ці прогалини в охопленні, багато американських літніх людей буде також придбати Medicare доповнення страхування, яка допоможе їм сплатити деякі додаткові витрати. Інші люди отримують свої вигоди від Medicare Medicare Advantage плани через приватні компанії медичного страхування. Це ще й ефективний спосіб програмі Medicare намагається ділити витрати і ризики, дозволяючи приватним компаніям медичного страхування також пропонуємо Медичні установи. Страхові компанії платять від Medicare запропонувати прибутку літнім Medicare, які мають право на дорослих. Член комітету, який купує план Medicare Advantage не може також придбати поліс Medicare доповненню тому що це буде вважатися право бути обраним, щоб мати подвійну вигоду і ефективним для тих же речей. Medicare Advantage плани включають в себе багато переваги і вигоди від політики Medicare доповнення.

При виборі Медігеп план медичного страхування від страхової компанії Medigap ви можете порівняти Medicare доповненню планів від інших подібних компаній. І то тільки ви можете пропонує те, що ви будете робити. Medicare доповненню Порівняння дозволить вам дізнатися краще Medicare доповненню плану серед усіх планів. Але є одне Medigap компанії, яку можна назвати справжньою і достовірною, і є не що інше, ніж страхування Медігеп Каліфорнії. Плани Медігеп Каліфорнії охоплює всі додаткові витрати, зроблені вашим здоров’ям мети і робить вам полегшення для вашого майбутнього після 65. Ви можете насолоджуватися вашого життя після виходу на пенсію без жодної напруги і занепокоєння для вашого здоров’я пов’язане з цим питання. Медігеп Каліфорнії таке страхування Медігеп план медичного обслуговування, яке є надійним, цінним і легко отримати попередження. Медігеп страхування Каліфорнії намагається охоплює всі ліві витрати по вихідного політики Medicare. Тому, отримавши зареєстрований у Medicare доповненню планів є найбільш цінною допомогою можна дістатися для відпочинку забезпечених і отримати кращі Medicare охоплення.