кращий новий гарантійний автомобіль

При покупці заміни автомобільних, ви часто будете дали абсолютно нові гарантії автомобіль, на додаток до можливості робити покупки для розширеної гарантії. Багато і багато виробників автомобілів пропонують з довічною гарантією, нові покупки автомобіля, це може бути через самого факту, що інші фізичні ходите по магазинах для старих автомобілів і надання гарантій може бути спосіб, щоб заманити людей назад до покупки нового, а не . Chrysler Corporation пропонує довічну гарантію трансмісії на нові автомобілі. Це означає, що якщо ви купуєте новий автомобіль від них, гарантія триває до тих пір, поки у вас є автомобіль. Гарантія може бути анульована, якщо ви торгуєте в автомобілі, але якщо ви передати його дитині, яка починається за кермом, гарантія діє до цих пір. Крайслер трансмісії держави гарантій, що, якщо ваш автомобіль має проблеми з передачею чи двигуном проблеми можуть бути виправлені, але ви повинні мати перевірки автомобіля в дилерському центрі протягом 2 місяців з дати придбання вашого автомобіля, кожні п’ять років.

Kia і Hyundai корпорації пропонують десятирічний сто, 000-мильна гарантія трансмісії Крім того, це дуже невеликий додаткової зручним, ніж гарантія Chrysler, і він буде переданий новому власнику, але він може закінчити на будь-якому п’яти років або 60 000 миль. GM пропонує аа сто, 000 гарантія трансмісії це абсолютно передачі новим власникам, Honda, Ford і Toyota все постачання повністю переданої 60000 гарантій на їх транспортних засобах.

Таким чином, питання в тому, що якщо ви збираєтеся купити автомобіль по гарантії тільки що було б найкращою гарантією закликати? Все залежить від того, як довго ви маєте намір на збереженні вашого автомобіля.

Більшість домовласників Торгівля автомобілями свої транспортні засоби в 5 до 5 1 / пару років після того, як купити його. Так що, якщо ви не тип людини, який буде керувати вашої автомобільної, поки він просто не може керувати з цього моменту, довічна гарантія не може бути необхідним, але якщо ви купуєте вашої автомобільної і домовитися про збереження його протягом п’яти років, який має довічну гарантію , швидше за все, хороший план Знайте, хоча це трансмісії гарантій як правило, тільки капот двигуна, а також передачі, і ці 2 явних елементах машин жахливо рідко пробою (якщо немає деяких халатність з боку власників, що Гарантія не буде охоплювати в будь-якому випадку). Бампера до бампера гарантії є гарантіями, які охоплюють всі протилежні компоненти автомобільного (крім тих, які повинні будуть пускати в хід чи зношується).

Є багато компаній, які надають 36000 милі, три роки гарантії. Hyundai і Kia забезпечити п’ятирічний шістдесят, 000-мильна гарантія, а також придорожніх допомогу протягом п’яти років.

Бажаючи для правильного автомобіля буде досить напружений, не купувати для вашої автомобільної гарантії одна, яка повинна бути просто додатковий акцент на вашій покупкою, але з додаванням гарантія на новий автомобіль може бути розумним автомобілів плану оснащені багато передових електричних компонентів для мобільних ПК і що нові автомобілі повертаються з сьогодні. Коли ці компоненти руйнуються, вони можуть бути дуже дорогими в ремонті.