кращий автомобіль страхування – 3 підказки, щоб тримати в голові.

Покупки для кращих страхування автомобіля? Звичайно, ціна, звичайно, важливий чинник, щоб розглянути. Але що ще ви повинні мати на увазі, як ви ходите по магазинах? Знайдіть хвилинку, щоб розглянути три маленьких кроків, які будуть страхувати ви отримуєте як найдешевше і краще автострахування.

1. Почніть з покупки кілька цитат страхування автомобіля. Хоча цей крок використані залучити годин по телефону в той час як ви робили покупки місцевих агентів, тепер ви можете використовувати інтернет-провайдер цитуючи поставляти швидко кілька цитат страхування від найбільших національних страхових компаній. (Одна така компанія згадується в кінці цієї статті.)

2. Якщо у вас є страхування автомобіля котирування в сторони, це час, щоб дослідити ділову репутацію компанії ви розглядаєте. Кращий спосіб зробити це, відвідавши сайт Департаменту страхування у вашому штаті. Більшість департаментів мають веб-сайти та багато буде публікувати скарги споживачів співвідношення для всіх страхових компаній, які продають страхування у вашому штаті. Цей коефіцієнт показує, скільки скарг було отримано компанією, страхування автомобіля для кожного 1000 позовів.

Якщо ваша держава не публікує скарги співвідношенні, спробуйте перевірити сусідніх держав, щоб побачити, якщо вони публікують цю інформацію. У той час як страхова компанія може мати різну практику в різних станах, перевіряючи свою репутацію в сусідніх державах дасть вам відчути загальну репутацію компанії. Якщо вони отримують багато скарг в інших державах, є хороший шанс, ви можете очікувати такого ж обслуговування клієнтів у своїй власній державі.

3. Ви ще не закінчена – тепер настав час розглянути питання про фінансову стійкість страхових компаній ви розглядаєте. Як показали останні економічні події показали, навіть найбільші компанії можуть мати слабкі фінансові основи. Кращий спосіб досліджувати фінансову стійкість компанії, щоб перевірити свої рейтинги на AM Кращий і стандартних і бідних. Ці дві компанії публікують рейтинги фінансової для всіх страхових компаній. Чому це важливо для вас? Оскільки фінансова стійкість страхової компанії буде визначати її здатність виплатити претензій. Які це єдина причина ви купуєте страхування автомобіля в першу чергу!

Член-кореспондент Кращий оціню кожної компанії з листом від класу A + + (вища оцінка) до E. F означає, що компанія знаходиться у ліквідації та S означає, що вона була припинена. Вас цікавлять лише у компаніях, принаймні, рейтинг B +.

Стандартний & Poor ціни компаній від ААА (найвищий) в ЦК. Уникайте будь-якої компанії з рейтингом R (під регулюючий нагляд) або NR (рейтинг не привласнювався). Розглянемо тільки ті компанії, принаймні, рейтинг BBB.

Так, це трохи більше часу і зусиль, щоб дослідити обслуговування клієнтів і фінансові рейтинги автомобілів страхові компанії ви розглядаєте. Але всі дослідження можна зробити на комп’ютері менш ніж за годину. Зрештою, ви можете розслабитися, знаючи, що ви знайшли не тільки найдешевше страхування автомобіля, але дійсно кращий страхування автомобіля.