краще медичне страхування або страхування здоров’я сім’ї є те, що підходить саме вам

Коли мова йде про надання медичного страхування для вашої родини, ви хочете дати їм найкраще медичне страхування ви можете. Проблема в тому, це може бути дуже важко зрозуміти жаргон, щоб медичні установи і використання страхової галузі. З невеликої домашньої роботи, тим не менш, ви можете зрозуміти, як різні медичного страхування сім’я планує роботу і який з них буде краще медичне страхування для вашої родини.

У ці дні, більшість сімейного медичного страхування входить в один з трьох основних планів: Організація бажаних постачальників, організація медичного обслуговування, або точка обслуговування. Ось як кожен з цих сімейних планів медичного страхування працює:

У Організація бажаних постачальників, широко відомий як РРО, страхова компанія пропонує Вам мережа лікарів і лікарень, з якими він вважає за краще працювати. Працівники охорони здоров’я домовилися зі страховою компанією для надання послуг членам плану – ось вам і вашій родині – за зниженими цінами. Коли ви платите за сімома медичного страхування в рамках цього механізму, ви можете вибрати для перегляду будь-який лікар або фахівець в мережі, який ви віддаєте перевагу, замість того, потрібно вибрати “сторож” постачальник відомий як “лікуючого лікаря”.

Люди, які вибирають для участі в такій системі як правило, повинні платити франшизу до страхова компанія починає платити за медичні послуги. Там також може бути доплата або відсоток оплати від суми рахунку потрібна. Це дійсно залежить від плану, який ви оберете. Крім того, якщо ви вирішите звернутися до лікаря, який не є частиною мережі страхової компанії, вам доведеться платити більший відсоток від вартості послуг, що лікаря, ніж якщо б ви пішли в мережі лікаря.

У організація медичного обслуговування, звані ОПЗ, члени повинні вибрати лікуючого лікаря і повинна отримати направлення для того, щоб звернутися до фахівця. Споживачі отримують покриття за нижчими цінами, то РРО за відмову від цієї гнучкості. Якщо ви вирішили плану ОПЗ є кращим медичного страхування для вашої родини, ви повинні будете вибрати лікуючого лікаря. Цей лікар буде бачити майже на всі охорону здоров’я. Якщо вам потрібно звернутися до фахівця, ваш лікар первинної допомоги доведеться направити вас до того, хто є частиною мережі ОПЗ.

Однією з переваг є те, що ОПЗ цього типу родини медичне страхування передбачає більш широкий спектр профілактичної медичної допомоги, ніж інші типи планів. Це може зробити ОПЗ краще медичне страхування для зростаючої родини з підлітками, які потребують вакцинації, стоматологічної допомоги, бачення огляди і т.д. Доплати, як правило, менше, і там часто без франшизи, перш ніж страхування буде оплатити медичні витрати. Тим не менш, ОПЗ, як правило, не забезпечують покриття поза мережевих послуг за винятком надзвичайних ситуацій, а потім плани зазвичай охоплюють тільки мінімальні служб для сім’ї медичного страхування.
У точці плану обслуговування або POS, багато з особливостей PPO і HMO планів об’єднуються. Як ОПЗ, від вас можуть зажадати на вибір лікуючого лікаря з мережі страхової компанії постачальників медичних послуг і від вас можуть зажадати, щоб отримати направлення до лікаря-фахівця. POS плани аналогічні плани в ПФО, що ви охоплені, якщо ви бачите лікаря, який не є частиною мережі страхової компанії. Так само, як з РРО однак, звертаються за допомогою від з мережі лікарів і лікарень буде коштувати вам більше зі своєї кишені, через більш високу франшизи і доплат.