краще ефективності бізнесу зі страховими

Коли ви виключити ризик з рівняння, підприємства отримують можливість працювати більш ефективно. Ось подивіться на те, чому.

Ціна дорівнює ефективності

Одна річ, щоб розглянути, коли ви дивитеся на страхування і як він підвищує ефективність є вартість. Вартість товару безпосередньо впливає, наскільки ефективно створення та розповсюдження продукту. Чим менше ризик, тим нижче ціна товару, в той час як чим вище ризик, тим вище ціна. Якщо ви занадто стурбовані ризиком продукту, вся система сповільнюється. Заберіть частину ризику, і ви зможете зосередитися на дрібних деталях, які допоможуть бізнес, щоб працювати ефективно.

Приклад – експорт

Давайте уявимо, що ви вирішили інвестувати в експорті бізнес. Ви знаєте, що бізнес буде успішним і що ви будете легко зробити свої гроші назад, а потім деякі з них. Але необхідно думати про всіх ризиків, пов’язаних – що, якщо корабель загориться або раковини? Автофургони грабують? Продукти пошкоджені погодою? Зараз інвестиції більше схоже на азартну гру. Зі страхуванням, однак, ці ризики будуть усунені, і ви можете вільно вкладати інвестиції без занепокоєння.

Багато компаній не хочуть ризикувати відправленням їх елементів через океан, якщо вони не мають деяку форму страхування, схожий на думку, що хтось не хотів би їздити по всій країні, не маючи якогось дешевого страхування автомобілів. Він також йде далі, ніж це. Ніхто не став би довіряти гроші або важливі обов’язки комусь іншому, витрачаючи дорогоцінний час, роблячи роботу самі. Малі підприємства піде під с оціночного претензії одного робітника.

Роботодавці та працівники

Завдяки страхуванню, ділового партнерства є більш привабливими. Це тому, що спадкоємці бізнес може не захотіти продовжувати, навіть якщо один з партнерів вмирає. Потім вони просять їх частка в активах. Без страховки, партнери повинні спробувати прийти з грошима, що може призвести до труднощів для бізнесу. Однак, якщо власник бізнесу був поліс страхування життя, спадкоємці можуть отримати свої гроші відразу, не піддаючи бізнес ризику.

Крім того, деякі підприємства воліють платити за страхування для своїх співробітників. Це часто призводить співробітників вважають, що компанія зацікавлена ​​в їх благополуччя, яке може привести до поліпшення плинності кадрів і продуктивності праці.

Купці і втрати

Якщо компанія надає кредит клієнту, вони роблять припущення, що клієнт буде платити їх назад. Вони знають, що цього не станеться, однак, і певний відсоток гроші будуть втрачені. Таким чином, розумні речі бізнесу потрібно зробити, це фактор ця втрата у вартості продукту.

Тим не менш, завжди є побоювання, що збільшення вартості не співпадатиме з втратами. Один або два поганих клієнтів може призвести до інших хороший бізнес, щоб розоритися. Маючи кредитну політику страхування, власник бізнесу може допомогти знизити цей ризик і переконайтеся, що його бізнес продовжує працювати.

Всі види страхування, будь то ніяких медичних терміну страхування життя або іспиту приватного медичного страхування, може допомогти бізнесу працювати більш ефективно. При зниженні ризиків і зниження страхів, страхування може допомогти бізнесу приймати великі ризики, які призводять до більшого прибутку.