краще Теннессі медичного страхування за своїм розсудом

З великою кількістю жителів, які потребують медичне страхування в штаті Теннессі, все більше людей не боячись невідомого і торгових планів для здоров’я самостійно. Станом на 2009, Теннессі статистика показала, що 810 600 Номери для літніх дорослих і 134 200 дітей, які не охоплені медичним страхуванням.

Багато людей, можливо, прагне покриття для себе та / або їх сім’ї в перший раз за все життя, насолоджуючись групи охоплення через роботу. Незважаючи на те, ставки дуже високі, багато людей просто не знають відмінності в політиці чи навіть, як знайти надійних агентів і брокерів, щоб допомогти їм порівняти плани.

Чи буде план з низької цінової премії захистити вас від руйнівних медичних борг? Чи всі агенти, які продають Теннессі планів медичного страхування, в рівній мірі кваліфікованим, щоб допомогти вам знайти найкраще висвітлення для ваших потреб? Це може бути не так просто, як хотілося б вірити, тому що більшість банкрутств подані в цій країні у зв’язку з медичними боргів фактично подали люди, які думали, що вони покриваються медичною страховкою.

навчитися порівнювати Теннессі медичних страхових компаній

Як ви пам’ятаєте, штат Теннессі, був нещодавно брав великий скандал медичного страхування, яка залишила багато страхувальників проведення неоплачені вимоги, коли вони виявили, що їх страховик не був платоспроможним. Ви можете перевірити за Теннессі Міністерство торгівлі і страхування, або Національна асоціація страхових комісарів щодо агента або статус ліцензії брокера.

Крім того, ви можете використовувати незалежні організації, як рейтинг AM Best, Moody ‘s і стандартні & Poors, щоб оцінити, як стійке фінансове становище страховика, але це тільки початок. З буквально сотні різних варіантів в медичне страхування для Теннессі на ринку, як ви можете навіть сказати, з чого почати, щоб отримати найкраще справу на страховку?

Теннессі порівняти планів медичного страхування та агентів

Один ярлик до знаходження краще висвітлення у відповідності з вашими потребами, щоб навчитися оцінювати Хіт страхових агентів і брокерів. Агенти і брокери, які працювали з планами Теннессі страхування протягом багатьох років вже знаєте, яка страховики пропонують найпопулярніші плани і є найкраща репутація. Хитрість полягає в тому, щоб знайти надійних фахівців, яким можна довіряти.

Не всі продавці страхових рівні. Деякі агенти пропонують тільки жменька плані вибір, тому що вони в першу чергу зосередитися на інших видах страхування. Це, ймовірно, тільки збирається стати більшою проблемою, тепер, коли комісії медичного страхування знижуються. Агенти і брокери, які були в бізнесі протягом багатьох років, більш імовірно, щоб мати більше інформації як про страхові компанії та плани, які вони пропонують. З буквально сотнями відмінності в охопленні доступні, знайти агента з більш знання про різних планів в галузі охорони здоров’я означає, що ви отримаєте кращі поради.

На додаток до пошуку агентів і брокерів, які накопичили досвід саме в Теннессі медичного страхування, вам також потрібно шукати незалежних агентів. Незалежні агенти не мотивований, щоб продати певну політику, щоб заробити високі комісії. Вони заробляють комісійні незалежно від того, страховик має право покриття для вас, тому що вони працюють з різними страховиками. На противагу цьому, деякі агенти можуть тільки показати вам Проекти від однієї страхової компанії. Навіть якщо це велика компанія, ім’я, ваш вибір планів і раніше різко обмежені, коли ви працюєте з таким агентом.

Ваша потреба в агента, ви можете розраховувати на цьому не закінчується, коли ви купуєте плану. Якщо андеррайтингу робить зустрічну пропозицію, що підвищує вашу премію або не включає покриття вже існуючі умови, вам потрібно агента, який готовий вести переговори зі страховиком як ваш адвокат. Якщо ви знаєте вже існуючі умови, хороший агент може допомогти вам пояснити це на застосування в найбільш вигідному світлі. Досвідчені агенти також знати, які страховики має самі м’які умови андеррайтингу практику прийняття попередніх умов.

Оскільки багато страховиків підвищення ставки страхових внесків на рік, ви також хочете, щоб знайти агента або брокера, який пропонує безкоштовну річну порівняння плану. Нехай ваш агент магазин для страхування для вас кожен рік, щоб переконатися, що Ви продовжуєте отримувати кращі ціни і освітлення в найближчі роки. Це може допомогти вам заощадити на премії з року в рік. У той час як ваше здоров’я залишається хорошим, це просто для перемикання медичне страхування для Теннессі, коли ви отримаєте повідомлення, що ваші премії ставляться.

Як тільки ви знаєте, що шукати в агента або брокера, ви будете мати більше шансів знайти кращу пропозицію в галузі медичного страхування в штаті Теннессі. Знаючі агентів виховувати своїх клієнтів, і може попередити вас, коли обмеження на охоплення менш очевидні. Коли ви знайдете агентів і брокерів, які хочете, щоб ваш бізнес на все життя, ви отримаєте найкращий сервіс і більшої економії.