краща страховка для Вашого здоров’я та wellbeing_

Ми всі носимо страхування – автострахування, страхування будинку, і у більшості людей є страхування життя. І так, багато людей також несуть «здоров’я», а точніше ‘хвороба’ страхування. Це необхідно для покриття витрат на медичні послуги повинні стати однієї хворої або боляче.

Проте, скільки людей «здоров’я і благополуччя» страховка? Звичайно, я говорю не про звичайному страхуванні, як наведені вище приклади, де ви платите внески в страхову компанію, будь то приватна компанія або уряд. Я маю на увазі кроки і заходи, які можна вжити зараз, щоб допомогти гарантувати, що ви дивитеся і відчувати себе молодше, є підвищення імунітету проти хвороб, насолоджуватися якістю життя з великою кількістю енергії, і менше стресу.

Що це «медичне страхування» складається? Три стовпи цього страхового поліса є помірні фізичні навантаження, розумна дієта і професійний режим доповнення.

Помірні фізичні вправи можуть складатися приблизно з комбінації опору і аеробні вправи. Аеробні вправи включають швидка ходьба, біг, їзда на велосипеді і так далі. Крім того намагатися ходити і підніматися по сходах, коли ви можете. Мета протягом 30 хвилин від загального ходьбі на день. Кожен день ви повинні також практикувати повільно, глибоко діафрагмою (животом) дихання, щоб збільшити споживання кисню (спробуйте зробити 10 вдихів 3 або 4 рази на день). Все це рух справді складає і платить величезні дивіденди.

Опір вправу включає в себе ті з вільними вагами, опір смуги, ізометричні і ізотонічні вправи і т.д. Якщо ви мінімаліст, коли справа доходить до здійснення спробувати цю просту процедуру: майже кожен день отримати серцево-судинної системи протягом 10 хвилин швидка ходьба, біг підтюпцем, або їзда на велосипеді і т.д. Для створення і підтримки м’язової маси ви можете обійтися тільки робити дві вправи – випади вперед і віджимання. Роби, як багато повторень, як ви можете управляти. Якщо ви втомилися, зробіть ще один представник.

Другим стовпом нашої страхової план є розумною дієти. Вона складатиметься з їжі так просто, як можна далі від корисного, натуральні продукти харчування в тому числі жирів, білків і складних вуглеводів (тобто овочі, сочевиця, горіхи, насіння, незбиране зерно). Уникайте оброблених харчових продуктів і цукру в максимально можливій мірі, і пити багато фільтрованої водою. Ви повинні збільшити споживання клітковини до 24 г на добу. Це дозволить зберегти ваш кишечник чистим і запобігти токсичних нарощування, яке може призвести до хвороби серця і рак. Волоконно автоматично видалить надлишки жиру з вашого травного тракту. Простий і недорогий спосіб збільшити споживання клітковини є, доповнюючи їжу з пшеничними висівками.

Останнім ключовим елементом у вашому плані медичного страхування професійних добавок. Якість добавок найдешевші програми самострахування можна реалізувати.

Ви можете запитати: “Чи так вже необхідно на додаток до моєї дієті?” Ну ви, напевно, чули рада, яка потрібно з’їсти 5-8 порцій фруктів і овочів щодня для отримання достатньої кількості поживних речовин. Можливо, це було можливо 100 років тому, але на жаль, це вже не так. Сучасні методи ведення сільського господарства та збідненого поживних речовин грунту зробили наші «свіжий» виробляють урізана версія того, що було раніше.

На жаль, ми більше не можемо покладатися на наших продуктів харчування в спокої, щоб надати нам всі поживні речовини наш організм потребує. З усіма промисловими забруднювачами ми повинні впоратися з повсякденною, ми повинні дати собі важливі поживні речовини, які в даний час не вистачає в нашій їжі. Безсумнівно, це також обмежить деякі з виснажливих хвороб, які в даний час занадто часто в наш час.

Тепер ми знаємо, чому ми повинні доповнювати, який доповнює дійсно працює? Є в даний час безліч різних доповнень, доступних на ринку. Як ви знати, що працює, а що ні?

Ну, для початку, не витрачайте свої гроші на супермаркет сортів. Це масове виробництво в ціні і використовувати дешеві компоненти й сполучні речовини, і які важко стиснути. Вони зазвичай мають занадто багато дешевих інгредієнтів і практично жоден з важливих дорогих інгредієнтів.

Також багато рекламували ці дні Рідкі формули вітамінів. Вони похвалитися високим поглинанням, як з’єднаний з рок-твердої таблетки, але насправді вони нічим не краще. Чому? Оскільки до 90% від їх інгредієнтів руйнуються шлункової кислоти і ферменти, що призводить до дуже низькою активністю.

Нарешті, є те, що називається добавки «всього-фуду. Це звучить добре, щоб отримати поживні речовини в їх природному вигляді, але, на жаль, просто не вистачає активних інгредієнтів, щоб бути ефективними. Було б простіше і набагато дешевше з’їсти жменю ягід і трохи йогурту.

Так що ж робить якість доповнення?

По-перше, вона повинна бути науково розроблена, щоб бути безпечним і ефективним. По-друге, воно повинно бути декількох поживних і включають в себе повний спектр вітамінів / мінералів, широкий спектр потужних антиоксидантів, масив важливих амінокислот, ферментів, Біофлавоноїд, стандартизовані екстракти трав, а також конкретні інгредієнти для особливих потреб чоловіків і жінок. По-третє, формула повинна використовувати найбільш активної форми поживних речовин в потрібних кількостях, а саме в правильному співвідношенні для досягнення максимальної ефективності. І, нарешті, таблетки повинні мати ентеросолюбільную покриття, так само як фармацевтичні препарати, для того, щоб доставити інгредієнти безпечно через шлунок, гарантуючи при цьому практично 100% поглинання.

Крім того, це також дуже важливо для вашої серцево-судинної та здоров’я мозку доповнити з високими цінами на нафту якість риби багаті омега-3 і DHA.

Так що у вас є це – здоров’я і добре самопочуття план страхування, які можна реалізувати для себе і своєї сім’ї. Існує невеликий премією платити як і всі інші страховки, але не ви і ваші близькі стоїть?