крадіжки схильні елементи в і навколо будинку

Хоча багато домовласників йти про покупку політики домовласників страхування, щоб захистити свій будинок і своє майно всередині будинку, більшість не дають, що страхове покриття ще одна думка, поки щось не трапиться, таких як пожежа, збиток, нанесений ураганом, або крадіжки.

Хоча багато домовласників хотіли б вірити, що вони живуть в безпечні райони, які ніколи не будуть порушені злочином, це важко повністю виключити або немає вдома ніколи не буде, постраждалих від крадіжок. З цієї причини дуже важливо розглянути крадіжку схильні елементів усередині і зовні будинку, так що ви можете забезпечити ті деталі належним чином застраховані, продуманий належним чином і належним чином дбали, а також.

Майже всі хороші страхування домовласників компанії рекомендують брати обережно інвентаризацію домашнього майна та оновлення цього списку принаймні раз на рік, щоб переконатися, що ви повністю покриваються за рахунок суми страхового у вас є.

Це також допоможе гарантувати, що ви отримаєте повну вартість заміни для тих, пошкодження або крадіжки майна. Крім того, деякі компанії Домовласники Страхування навіть захочуть одноразової володінь в категорії крадіжки схильні і ні крадіжки лежачи. Це те, що багато домовласників ніколи не вважав. Що всередині будинку це крадіжка схильні?

Одним з перших категорій, кожна страхова компанія буде шукати в крадіжці схильні області побутових товарів електроніки. На жаль, багато злодії знають, що електроніка може легко бути в заставі або продані, так як вони є ходовим товаром у більшості частин світу. Електроніка може варіюватися від телевізора, DVD-плеєр, персональний комп’ютер або ноутбук, до Ipod, або стерео програвач компакт-дисків системи.

Важливо відзначити, страховим агентам будь-який великий або дуже дорогі частини електронного обладнання, які можуть бути в будинку, і це не менш важливо вжити адекватних фотографії та записувати дати придбання, місце покупки і номер моделі у випадку крадіжки. Виробники та номер моделі може реально допомогти в пошуку вкрадених товарів.

Ще одна важлива категорія для крадіжки схильні пунктів ювелірні вироби та хутра. Хоча деякі політики Домовласники страховка покриває крадіжки ювелірних виробів або хутра, багато хто вимагає, щоб мати окрему політику або окремий пункт про політику, яка буде коштувати додаткових грошей, так як хутра та ювелірні вироби спеціального майна.

Страхові поліси дозволить вам охопити всі ювелірні вироби у вигляді одноразової виплати, але часто це означає, що ви будете тільки бути повернуті на певну суму, наприклад, $ 2500 для будь-якого прикраси. Якщо у вас є прикраси, які коштують понад цієї суми, наприклад, обручка або діамантове кольє, ви можете отримати конкретну політику, що один пункт.

Зверніть увагу, що для цього буде потрібно опис оцінювача пункту, і оцінки витрат. Не забувайте завжди знімати ювелірні вироби та хутра, так що страхова компанія може переглянути фотографії для відновної вартості.

Багато домовласників повністю забути про предмети колекціонування в якості потенційної крадіжки схильні категорії, але багато злодії будуть звертати увагу на такі цінні колекції. Предмети колекціонування може включати в себе твори мистецтва, бейсбольні картки, антикваріат, або навіть фігурки і, на жаль, надзвичайно популярною в категорії вторгнення додому.

З появою інтернет-програм, як EBay, злодії можуть легко продавати ці товари колекціонера по іншим колекціонерам і роблять свої гроші з вашого цінні речі. Важливо інвентаризації і сфотографувати цих товарів для дому, а також повідомляти про них у вашій страхової компанії.

Пам’ятайте, що не можна скидати з рахунків предмети домашнього вжитку, що злодії можуть розглянути питання про прийняття від зовнішності вашого будинку. У денний час або на початку вечірні години, особливо в літній час, коли сім’ї з газону і прогулянки з собакою багато людей залишають відкритими двері гаража, і це є легкою мішенню для злодіїв наживатися.

Цінні речі в гаражі може включати в себе набори інструментів, великих електроінструментів, спортивне обладнання від акваланга, щоб літом або зимою лижі і навіть велосипеди, тренування обладнання, літній гриль, і електроніку. При інвентаризації будинку або говорити зі страховим агентом, не забудьте включити ті елементи, які знаходяться в гаражі, але все ще може бути покрита вашого поліса страхування домовласників.