крадіжка велосипеда різко зростає по всій Великобританії

Велосипед крадіжок зросла за останні один рік, і багато хто, як повідомляється, вкрадені аферисти прикидаючись купувати транспортні засоби на продаж. Офіційні цифри говорять про те, що п’ять велосипеди були вкрадені з прямо під носом своїх власників протягом останніх двох місяців.

Поліція втрутилася, щоб приборкати зростаючу крадіжці велосипеда по всій Великобританії і в даний час громадськість попередили, що афера включає в себе випадки, коли жертви рекламували мотоциклів для продажу через торговельні документи або в Інтернеті. За даними поліції, потенційний покупець взяли велосипеди на тест-драйв, оглянувши його і ніколи не повертається.

Власники велосипедів, настійно рекомендується розглянути питання про продаж автомобіль в приватному порядку проявляти обережність і це може спричинити просять потенційного покупця, щоб показати свої водійські права і страховий сертифікат в якості доказу того, що вони можуть їздити.

Вони повинні також перевірити, щоб переконатися, що деталі складаються в тому числі фотографію на ліцензію переконатися, що вона є істинним подобою людини, якого вони збираються займатися. Громадськість також повинні пам’ятати, взяти ім’я та адресу потенційного покупця.

Поліцейська може допомогти зупинити крадіжки
Але критики кажуть, що наявність значного числа формі і високої видимості патрулів може відлякати злодіїв від вчинення таких крадіжок. Звіти показують, що поліція почала проведення крадіжки аналізу для виявлення гарячих точок, і ресурси, щоб направити патрулі в цій області, щоб вирішити цю проблему.

Як правило, велосипеди будуть відновлені співробітниками зупинці хтось осідлавши одне і підозри будуть підняті якщо вершник, здається, неправильний розмір для велосипеда. Інші поліцейські раз може заарештувати їх після того як вони зупинили за те, щоб носити захисний шолом.

Професійні банди, як вважається, робить бум з крадіжок велосипедів і багато велосипедів, як повідомляється, викрадені з вулиць міста, загальною сходи і сараї. Наркомани також думають, вносити свій внесок у зростання вкрадені велосипеди повідомлено в поліцію, оскільки вони намагаються фінансувати свої звички.

Як зберегти ваш велосипед безпечним
Маючи безпечне місце для ланцюга велосипеда серйозною проблемою для багатьох людей, особливо в міських центрах по всій Великобританії. Експерти кажуть, що за допомогою хорошої якості і блокування паркування в потрібному місці і є одними з основних заходів, які повинні бути прийняті на велосипеді власників.

При покупці велосипеда, варто врахувати, приймаючи з політики велосипед страхування через кришку або спеціаліста, розширюючи страхування домашнього майна. Люди також повинні пам’ятати, щоб зареєструвати модель їх моделі велосипедів, марку та номер кадру. В якості запобіжного заходу, власники велосипедів повинні зайняти чітку, кольорову фотографію свого велосипеда і зберігати у письмовому вигляді його опису.

Розміщення захисної мітки на велосипеді принаймні в двох різних місцях може допомогти ідентифікувати його у випадку крадіжки і в якості запобіжного обережності, принаймні одне з цих місць не повинно бути добре видно.

Велосипеди повинні бути поза увагою і зберігається за замкненими дверима або заблокований до якого-небудь нерухомого предмету. Загартована сталь D-подібними роз’ємами, рекомендується як мінімальний стандарт. Варто витратити пропорційно більше на замок для більш дорогого велосипеда.

Власники велосипедів завжди повинні повідомити в поліцію вони розуміють їх велосипед не вистачає.