крадіжка велосипеда збільшується страхова проблеми

Крадіжок велосипедів стає все більш поширеною як злодії нажитися на тих, хто кинув своїх автомобілів, для більш екологічний циклів.

Дані, опубліковані в минулому році Галіфакс Головна Страхування показало, що велосипед був вкрадений десь у Великобританії кожні 71 секунд. У загальній складності 440 000 велосипеди були вкрадені в минулому році і зростає занепокоєння, що за підсумками 2007 року буде вище, ще тоді, коли випущений в наступному місяці.

Це тому, що місцева влада поліції цифри в багатьох областях показують збільшення крадіжок з усіх напрямків. За даними уряду, для Хартфордшир наприклад збільшилося на 30 відсотків з 2001 року повідомлення про подібні збільшується в Ланкаширі, Ессексі, Сомерсеті і Кембріджшир перерахувати деякі з них. Лафборо є одним з небагатьох місць в країні, повідомили падіння крадіжок велосипедів, з падінням на 20% з 2006 року.

Одним з головних чинників цього був пілотом електронні схеми розмітки для велосипедів, що дозволяє їм легко з’ясувати, якщо вкрадений. Електронний тег вставляється в рамі мотоцикла, і не може бути вилучена. Кожна мітка має унікальний серійний номер і деталі цього числа, і зареєстрованого власника, проводяться на національній базі даних. Тег може бути прочитана портативних читачів, які зберігаються у поліції. Попереджувальний знак відображається на рамі велосипеда, щоб утримати злодіїв.

Це розглядається як більш дешева альтернатива страхування фахівець велосипеді студенти, які не можуть дозволити собі премії та будь кришки розташовані, як правило, охоплюють лише їх від домашньої адреси. Поліція запропонувала пілотові безкоштовно, як поліпшення в порівнянні з традиційним стримуючим фактором, що участь гравіювання Поштовий індекс власника на рамі. Це може бути легко видалена.

Велосипеди є привабливими для злодіїв, тому що люди не піклуються про реалізацію закріпіть їх так само, як автомобіль, і їх менший розмір робить крадіжку важче простежити. Уряд відчайдушно хоче, щоб люди виходили з машини і не хочуть, щоб люди відчувають, що вони повинні брати окреме страхування велосипеда або додати велосипеди, щоб їх будинок страхування, оскільки в більшості випадків, велосипеди повинні бути дешевими, одноразові форми транспорт, який повинен мають мінімальний фінансовий ризик.

Це нормально, якщо ви пошкодите на велосипеді, тому що на відміну ремонт автомобіля дуже дешеві та страхування рідко приходять в рівняння. Полупорядкі страхування пропонує безкоштовний ремонт, якщо ви повинні пошкодити ваш велосипед придбав від них, і ви берете додаткові політики. Крадіжка відрізняється, так як деякі велосипеди тепер можуть коштувати більше £ 1000 і замінивши такі велосипеди часто бажано під системну політику неминуче зростання премій для решти з нас.

Уряд випускає наступні рекомендації велосипеді страхування, вони кажуть: «При покупці велосипеда, бюджет на безпеку. Оформити страховку, або розширенням вашого будинку зміст страхування або через окрему політику. Велоспорт організацій і велосипедних магазинів може запропонувати фахівець кришку. Робіть це під час покупки велосипеда, в іншому випадку ви не можете обійти її. ”

Інвестиції в страхуванні сьогодні як і раніше пропонує найкраще співвідношення для захисту від крадіжки, але профілактика краще лікування, тому завжди мають хорошу якість D-Lock встановлені.