кошмар втрачених проїзних документах

Одна з проблем, з якими часто стикаються британських відпочиваючих є втрата паспорта або проїзних документів. Хоча ті, які досі були порушені б припустити, що вони самотні в цьому, останні статистичні дані показали, налічується близько 2 млн таких випадків щороку.

З усіх проблем, мандрівники можуть зіткнутися під час відпустки, втрата проїзних документів є, мабуть, найскладнішою. Це тому, що вона приносить майже все в безвихідь для нещасних мандрівника – від почуття розчарування з усієї відпустки або поїздки в застрягти в іноземному місці, навіть якщо вони захочуть, щоб повернутися додому і т.д. Це стає однією серйозною проблемою, навколо якої все своє життя обертається і реальна біль, що для них важко легко подолати.

Зрештою, сказав, що дослідження Страхування подорожей Галіфакс, мандрівники змушені продовжити своє перебування в той час як вони залагоджують проблеми, принаймні три дні. А це призводить до додаткової вартістю до £ 131 на людину в додаткове житло і т.д. перенесені рейси загальної суми витрат витрачених на це оцінюється в £ 389 млн на рік.

На додаток до вищесказаного можуть бути й інші втрати, які були понесені як один не зможе повернутися на роботу в очікуваних або запланований час. Це може вплинути на продуктивність навіть потерпілого мандрівника на роботі і багато іншого.

Хоча ця вартість, як величезні, як вони, можна розглядати в якості одного нещастя або поганий досвід, який може бути поставлений за однією, реальність така, що вона залишається в пам’яті незабутні людей. Таким чином, приймаючи всі заходи, щоб запобігти його поява є кращим способом боротьби з ним.

Як зазначалося раніше, що має дуже безпечне місце, щоб сховатися необхідності, як проїзних документів є першим кроком до досягнення цієї мети. Це допоможе мандрівникам боротися із загрозою кишенькових злодіїв або грабіжників, які могли б взяти у них документи. Це підводить нас до радою, даними Halifax Travel Insurance, що відпочивальники або мандрівники повинні уникати людних туристичних місць, де сумнівні знаки можуть бути орієнтовані на них з метою щипати цінностей.

Зокрема, це питання вимагає більшої обережності, оскільки досвід показав, що більшість мандрівників втрачають паспорт або інші цінні речі в місцях, подібних до цього. І принаймні 15 відсотків жертв були виявлено, що у такого досвіду.

Аеропорти, тривожно, інший сайт за такий злочин, як 12 відсотків жертв втрачають свої паспорти або проїзні документи незабаром після прибуття або найближчим часом до вильоту. Ця тривожна ситуація ще більш посилюється тим, що проживання в готелі, де можна було б зазвичай очікувати деякий рівень безпеки не так безпечні, як думають люди. 11 відсотків таких крадіжок зроблено в готельних номерах і мандрівники повинні усвідомити це і ніколи не в змозі використовувати сейф для зберігання важливої ​​документації.

Інші місця, мандрівники повинні турбуватися про і уникнути хизуючись своїм документи місцевих вулицях, де вони могли б бути фізично відняли у них і 10 відсотків випадків сталося, і ресторани і бари, в яких 5 відсотків випадків мали місце.

Хоча звинувачувати чинників, що знаходяться поза індивідуальних туристів було досить легко, люди повинні також турбуватися про свою власну необережність, де принаймні 5 відсотків повідомив про деякі проблеми.

Хоча ці питання дійсно спровокувати занепокоєння серед мандрівників і експертів, навіть в якості запобіжного заходу будуть прийняті, адекватного страхового покриття подорожей, значну врятувати людей про травму вони можуть зіткнутися, якщо проблеми, як це відбувається.