короткі страхування з хвороби перспективі

Якщо ви останнім часом втратили свою медичну страховку, але як і раніше очікує отримати нове покриття протягом року, короткостроковій перспективі план медичного страхування може бути, що вам потрібно в даний момент. Щоб дізнатися більше, просто продовжуйте читати цю статтю.

Короткі медичну перспективі – що це таке?

Кілька страхових полісів пропонувати політику, які зроблені, щоб змити людей через короткі проміжки часу в хвороби страхового покриття. Ці заходи носять назву тимчасової або короткостроковій політики медичного страхування.

Хоча це може бути працездатним для вас знайти короткотерміновий страховий поліс, який охоплюватиме вас на строк до трьох років або тридцять шість місяців, більшість цих видів політики обмежені до дванадцяти місяців або одного року, або покриття ще менше. Короткі політики перспективі відмінно підходить для здорового народу, обробними через свого роду перехідний період – наприклад, сучасні літні коледжу, які чекають хвороби переваги страхування на свою першу роботу, щоб почати. Ефективним член тут “надійний” – скорочена політики хвороби перспективі страхування наведені нижче, а це означає, що компанія страхової компанії повинні бути задоволені тим, що ви не вірогідним, щоб зробити багато претензій на час поточної політики.

Скільки б я потрібно витрачати на це?

Короткі страхування з хвороби перспективі має тенденцію до істотно низькою ціною, ніж інші види страхування, включаючи продовження COBRA охоплення. Деякі клієнти можуть претендувати на вичерпний охоплення менше ста доларів на місяць. Саме з цієї причини деякі люди, які втрачають свою роботу на основі страхових вибрати короткий політики перспективі задоволенням, ніж вибір COBRA. Тим не менше, якщо ви не змогли вибрати і виконувати свої продовження COBRA охоплення, ви, безумовно, втратить частину прав покупця – за участю ваших прав на висвітлення будь-яких доклінічних медичних ситуацій, а також право на отримання постійного особистого страхування здоров’я на після цієї дати.

Якщо ви встановлюєте придбати короткостроковій перспективі поліс медичного страхування, переконайтеся, що ви розумієте те, що ви для отримання ваших фінансів. Якщо ви виявите, політикою протягом п’ятдесяти доларів на місяць, але у нього є три тисячі доларів за франшизу пошкодження або хвороби, ви будете повертатися практично для всіх ваших лікарських витрати з власної кишені. Така політика буде тільки підтримувати вас, якщо ви пройшли надзвичайно дорогим пошкодження або хвороби. Переконайтеся, що ви читати ваші документи політиці і зрозуміти, що ваші з власної кишені збитки, ймовірно, буде.

Так, що це покриття?

Короткі політики працювати в нормальному режимі не покривають певні профілактичні лікарські догляду або попередньої клінічних ситуаціях. Тим не менше, якщо ви захворіли або ви отримали травму в той час підпадають під короткій перспективі політика в галузі охорони здоров’я страхового покриття, будь-які надзвичайні об’єктів, надходження в стаціонар, діагностичні програми або медичним наглядом відвідування ви терпіти витрати повинні бути охоплені твій поліс страхування здоров’я. Тільки за період часу, що ваші витрати на охорону здоров’я може бути пов’язано з певної хвороби або пошкодження, які ви пережили в межах терміну дії покриття, ви повинні бути охоплені.